Prawdy pani Julii. Miejsce zwane domem. Pięć po dwunastej. Wilkołak

"Wilkołak" Patricia Cornwell Kryminał z czołówki list bestsellerów z lekarką sądową, Kay Scarpettą, w roli głównej. Kay, badając tajemnicze zwłoki odnalezione na kontenerowcu, nie może ustalić przyczyny śmierci ani tożsamości denata. Co gorsza, podejrzewa, że zbrodnia jest dziełem zabójcy, który terroryzuje dwa kontynenty. Jeżeli na rację, jej życie również zawisło na włosku. "Miejsce zwane domem" Deborah Smith Wzruszająca opowieść o młodzieńczej miłości dwojga bohaterów, których dzieliło wszystko oprócz gorącego uczucia. Pozwoliło im ono pokonać niespodziewane przeszkody i przeciwności losu, a na koniec połączyć się na całe życie. "Pięć po dwunastej" James Thayer Berlin, 1945 rok. Zbliża się koniec Trzeciej Rzeszy. Adolf Hitler, zamknięty w podziemnym bunkrze, ma nadzieję, że kartę historii da się jeszcze odwrócić. Jack Cray, odważny komandos amerykański, ma na to zupełnie inny pogląd. Jedyne, co musi robić, to stale wyprzedzać ruchy swojego przeciwnika, inspektora Dietricha. "Prawdy pani Julii' Ann. B. Ross Świetnie napisana, pełna humoru historia dziwnych zdarzeń, które dotknęły bohaterkę powieści po śmierci jej męża. Wartka akcja, galeria niezwykłych postaci sprawiają, że najnowszą powieść Ann B. Ross czyta się jednym tchem. Przegląd Reader's Digest, 2000

Informacje dodatkowe o Prawdy pani Julii. Miejsce zwane domem. Pięć po dwunastej. Wilkołak:

Wydawnictwo: Readers Digest
Data wydania: 2000 (data przybliżona)

Kup książkę Prawdy pani Julii. Miejsce zwane domem. Pięć po dwunastej. Wilkołak

Prawdy pani Julii. Miejsce zwane domem. Pięć po dwunastej. Wilkołak - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna641
Justyna641