Pierwsza tego typu kolekcja na polskim rynku. Będzie składać się z 40 tomów książek poświęconych najbardziej znanym samolotom pasażerskim świata. Każdy tom szczegółowo omawiać będzie jedną konstrukcję.

Na zawartość każdego tomu składac się będzie : schemat, opis, dane techniczne, eksploatacja, ciekawostki , katastrofy, przykładowe malowania.

Silną stroną kolekcji będą unikalne zdjęcia samolotów i merytoryczna redakcja tekstów wspierana przez specjalistów z dziedziny lotnictwa.

Informacje dodatkowe o Samoloty pasażerskie świata (#1). BOEING 747 CLASSIC. JUMBO JET , jak rodziła się legenda:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2018-03-05
Kategoria: Popularnonaukowe

Kup książkę Samoloty pasażerskie świata (#1). BOEING 747 CLASSIC. JUMBO JET , jak rodziła się legenda

Samoloty pasażerskie świata (#1). BOEING 747 CLASSIC. JUMBO JET , jak rodziła się legenda - opinie o książce

Equestria Girls. Czas zabłysnąć, Sunset Shimmer!
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Equestria Girls. Czas zabłysnąć, Sunset Shimmer!

Nie przegap kolejnej powieści z serii Equestria Girls! Poznaj historię Sunset Shimmer, kiedyś największej rywalki głównych bohaterek, która następnie...

500 teapots. Contemporary Explorations of a Timeless Design
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - 500 teapots. Contemporary Explorations of a Timeless Design

It’s a fabulous source book with 500 of the most creative teapots ever. From handbuilt to wheel-thrown, functional to sculptural, traditional to funky...