Chris Kyle to najbardziej niebezpieczny snajper w dziejach amerykańskich sił zbrojnych i Navy SEALs.

Wrogowie nazywali go DIABŁEM.
Dla kolegów z Navy SEALs jest LEGENDĄ.

Chris Kyle był chłopakiem z Teksasu, gdy dołączył do SEALsów. Nie trzeba było długo czekać, aby okazało się, że na linii frontu młody kowboj radzi sobie równie dobrze jak na rodeo. Iraccy rebelianci wyznaczyli za jego głowę nagrodę. Pentagon potwierdził, że Kyle ma na koncie więcej niż 150 trafień. Żołnierze GROM-u nie tylko byli jego towarzyszami broni, ale nauczyli go też, czym jest Żubrówka.

W tej pełnej adrenaliny książce, o której mówiły media na całym świecie – od CNN do TVN24 – opowiada o swoim udziale w misji w Iraku i wspólnych akcjach z Polakami z GROM-u. Jego opowieść stała się bestsellerem nie tylko w USA, ale podbiła również polskich czytelników.

„Moja historia [...] jest historią o czymś więcej niż tylko o zabijaniu czy nawet o walce za kraj. Jest historią o byciu mężczyzną. I historią zarówno o miłości, jak i o nienawiści”. (z „Prologu”)

Informacje dodatkowe o Snajper. Historia najniebezpieczniejszego snajpera w dziejach amerykańskiej armii:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2014-12-02
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-240-2685-2

Kup książkę Snajper. Historia najniebezpieczniejszego snajpera w dziejach amerykańskiej armii

Snajper. Historia najniebezpieczniejszego snajpera w dziejach amerykańskiej armii - opinie o książce

Avatar użytkownika - Styrana
Styrana