Stranger Things. Obóz naukowy

Dustin przyjeżdża na letni obóz naukowy, by nawiązać nowe znajomości. Chce to zrobić samodzielnie, bez wsparcia silnej grupy z Hawkins. Jak się jednak okazuje, nie jest łatwo. Młodzi adepci nauk ścisłych muszą się uporać z wszechobecnymi prześladowcami słabszych, a przede wszystkim stawić czoła złu, które nawiedza obóz. Sielski klimat burzy pojawienie się tajemniczej postaci o wyraźnie zbrodniczych zamiarach... Sytuacja robi się naprawdę poważna, gdy zaczynają znikać obozowi opiekunowie. Czy Dustin nauczy się nadawać na tych samych falach co Suzie i pozostali uczestnicy obozu? Czy uda mu się rozwiązać zagadkę, a tym samym zapobiec tragedii?

Jody Houser wraz z Edgarem Salazarem i Keithem Champagnem (,,Stranger Things: Szóstka") stworzyli nowy komiks, którego akcja rozgrywa się w świecie ,,Stranger Things" - pomiędzy sezonem drugim a trzecim hitowego serialu Netflixa.

Informacje dodatkowe o Stranger Things. Obóz naukowy:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-11-02, Ocena: 4, Przeczytałem,

STRANGER BACKWOOD SLASHER?

Trzeci sezon to zdecydowanie moją ulubiona część ,,Stranger Things". Dlatego najbardziej ze wszystkich tomów serii cieszyłem się właśnie na ten, bezpośrednio związany z pokazanymi tam wydarzeniami. I nie zawiodłem się, a co więcej dostałem nawet coś ponad, bo wycieczkę w rejony jednego z moich ukochanych podgatunków filmowego horroru, czyli backwood slashery.

Letni obóz naukowy Camp Know Where to spełnienie marzeń Justina. Miejsce nie jest może idealne, tak samo jak młodzież, z jaką się tu styka, ale szansa na naukę w zabawny sposób, daleki od szkolnej nudy i wśród osób takich, jak on sam, staje się dla niego niezwykłym przeżyciem. Ale to jednak dopiero początek szaleństwa, jakie czeka go na letni obozie. Ginąc bowiem zaczynają opiekunowie. Wszystko za sprawą człowiek a masce Einsteina. Ale kim jest tajemniczy napastnik? I dlaczego to robi? Pozbawiony swojej paczki, wraz z nową ekipą, w której znajduje się zainteresowana nim Suzie, Justin staje do walki z zagrożeniem i stara się rozwiązać zagadkę, zanim obóz zostanie zamknięty i wszyscy wrócą do domów...

Avatar użytkownika - Regalia
Regalia