Stranger Things. Prosto w ogień

Trzeci tom kultowego komiksu związanego z serialem Stranger Thnigs.

Kilka lat od ucieczki z laboratorium w Hawkins dwoje dawnych pacjentów doktora Brennera - Ricky i Marcy - próbuje wieść normalne życie. Jednak gdy docierają do nich informacje o zamknięciu placówki, ruszają na szalone poszukiwania siostry bliźniaczki Marcy. Dziewiątka jest obdarzona pirokinetycznymi zdolnościami - jeśli jej nie znajdą i nie uwolnią od mocy szkodliwej wyobraźni, może obrócić w popiół niemal wszystko. Im są bliżej dziewczyny, tym więcej sekretów wychodzi na jaw. Czy uda im się odnaleźć Jamie, zanim zniszczy cały świat?

Informacje dodatkowe o Stranger Things. Prosto w ogień :

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-10-30, Ocena: 4, Przeczytałem,

ZDĄŻYĆ PRZED TRAGEDIĄ

Poprzedni tom komiksu ,,Stranger Things" skupiony był wokół postaci w serialu niewystępujących i jedynie kilku bohaterów, jak i sam projekt oraz miejsce akcji łączyło oba dzieła. Ten jednak, choć kontynuuje ich losy, mocniej wnika w serialowe wydarzenia. Nadal opowiada samodzielną historię, którą można czytać bez większej znajomości serii, ale jednocześnie oferuje jeszcze więcej elementów dla fanów i mocniej rozbudowuje stranger thingsowe uniwersum.

Kilka lat temu Ricky i Marcy uciekli z laboratorium projektu MK ULTRA w Hawkins. Od tamtej pory cały czas są w drodze, nie mogąc wieść normalnego życia, ale starając się, jak to tylko możliwe. Wszystko zmienia się, gdy odkrywają, ze placówka została zamknięta, a bliźniaczka Marcy wciąż może żyć! Odnalezienie jej nie będzie jednak łatwe, a czas ucieka, bo dziewczyna włada pirokinetycznymi zdolnościami, które mogą doprowadzić do tragedii...

Avatar użytkownika - Regalia
Regalia