Fragment:Po pierwsze – funkcję informacyjną. Daje on mianowicie wyobrażenie o cenie walut obcych. Informacja ta jest wykorzystywana przy podejmowaniu decyzji przez eksporterów, importerów,przedsiębiorstwa (produkcyjne, usługowe i handlowe), osoby fizyczne oraz państwo. Po drugie – funkcję cenotwórczą, która polega na przenoszeniu poprzez kursy walut zagranicznego układu cen na rodzimy układ cen wraz ze wszystkimi wynikającymi stąd ekonomicznymi następstwami dla krajowej go

Informacje dodatkowe o System prawa finansowego. TOM IV. Prawo walutowe. Prawo dewizowe. Prawo rynku finansowego:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 978-83-7601-923-9

Kup książkę System prawa finansowego. TOM IV. Prawo walutowe. Prawo dewizowe. Prawo rynku finansowego

System prawa finansowego. TOM IV. Prawo walutowe. Prawo dewizowe. Prawo rynku finansowego - opinie o książce

Na saksy i do Bułgarii. Turystyka handlowa w PRL
Jan Głuchowski0
Okładka ksiązki - Na saksy i do Bułgarii. Turystyka handlowa w PRL

Są tylko dwie rzeczy niezwyciężone na świecie – Armia Czerwona i polski turysta                   ...

Polskie prawo podatkowe
Jan Głuchowski0
Okładka ksiązki - Polskie prawo podatkowe

Nowe wydanie akademickiego podręcznika, adresowanego do studentów wydziałów prawa i ekonomii oraz praktyków. W części ogólnej przedstawiono charakterystykę...