Sztuka zwycięstwa dla młodzieży. Wspomnienia twórcy Nike

Musisz zapomnieć o swoich ograniczeniach. - Phil Knight.

Kiedy Phil Knight nie dostał się do licealnej drużyny baseballowej, matka zasugerowała mu, by zajął się lekkoatletyką. Phil dołączył do zespołu biegaczy i odkrył, że potrafi szybko biegać i że sprawia mu to przyjemność.

Dziesięć lat później Phil pożyczył od ojca 50 dolarów, by założyć firmę. Jego cel był prosty: importować z Japonii wysokiej jakości buty do biegania. Wraz z ekipą podobnych do niego zapaleńców zaczynał od sprzedawania butów wprost z bagażnika samochodu, by wreszcie stworzyć jedną z największych na świecie sportowych marek.

Założyciel Nike nigdy nie bał się ryzyka i mimo rozmaitych przeciwności zawsze podążał za własną radą: ,,Idź naprzód. Cokolwiek się zdarzy, nie zatrzymuj się".

Przeznaczona dla młodych czytelników bestsellerowa Sztuka zwycięstwa, przepełniona mądrością, humorem i zapałem, to opowieść o determinacji, która naprawdę inspiruje.

Informacje dodatkowe o Sztuka zwycięstwa dla młodzieży. Wspomnienia twórcy Nike:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2023-11-07
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Tytuł oryginału: Shoe Dog. A Memoir by the Creator of Nike. Young Readers Edition

Kup książkę Sztuka zwycięstwa dla młodzieży. Wspomnienia twórcy Nike

Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy NIKE
Phil Knight0
Okładka ksiązki - Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy NIKE

Bestsellerowe wspomnienia twórcy NIKE. Firmy Nike nie trzeba nikomu przedstawiać - to jeden z najpotężniejszych graczy na rynku odzieży, obuwia...