Tajniki DIY z Red Lipstick Monster

Pierwsza taka polska książka o kosmetycznym DIY, przygotowana przez jedną z najoryginalniejszych kobiet polskiego YouTube’a – Ewę Grzelakowską-Kostoglu, autorkę kanału "Red Lipstick Monster" oraz bestsellerowych "Tajników makijażu".

Razem z Ewą w prosty i szybki sposób przygotujesz nie tylko doskonałe, domowe kosmetyki, lecz także wspaniałe gadżety, które staną się praktycznymi pomocnikami na co dzień!

Zobacz, jak łatwo i szybko przygotować:
-aromatyczne kule do kąpieli, które zamienią twoją łazienkę w domowe SPA,
-aksamitne masło do ciała pachnące niczym deser,
-a nawet prosty i uniwersalny organizer ułatwiający utrzymanie ładu na biurku i toaletce.

Te i wiele innych niepublikowanych wcześniej przepisów DIY sprawią, że przestaniesz wydawać fortunę w drogeriach i designerskich sklepach! Stworzysz wyjątkowe i piękne przedmioty, których nie można znaleźć w popularnych sieciówkach!

Informacje dodatkowe o Tajniki DIY z Red Lipstick Monster:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2016-12-09
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-240-3703-2

Kup książkę Tajniki DIY z Red Lipstick Monster

Każdy z nas potrzebuje czasem odrobiny dopieszczenia.

Tajniki DIY z Red Lipstick Monster - opinie o książce

Avatar użytkownika - Ksebardo
Ksebardo
Przeczytane:2019-08-13, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Książka, która jakiś czas czekała na moim stosiku. Pełna porad jak można przygotować swoje, domowe kosmetyki i nie tylko. Niektóre tajniki na pewno u siebie wykorzystam, tym bardziej, że od jakiegoś czasu zwracam uwagę na jakość kosmetyków i ich skład. Po co przepłacać, skoro większość półproduktów do ulubionych kosmetyków mamy w domu? Książka bardzo kolorowa i przystępna. Jestem trochę leniem i wiem, że potrzebuję większej motywacji do tego, żeby zabrać się za wprowadzanie książki w życie, ale jakoś to będzie 😁 świetne pomysły na organizery i prezenty dla bliskich jako wartość dodana. Kup ją wtedy, jeśli wiesz, że nie zabraknie Ci samozaparcia do realizacji wskazówek! 🧼🆙

Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu
Ewa Grzelakowska-Kostoglu0
Okładka ksiązki - Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu

Nieważne, ile masz czasu i ile pieniędzy wydajesz na kosmetyki – Ewa z Red Lipstick Monster pokaże ci, co zrobić, by wyglądać oszałamiająco! Ta...