Wydawnictwo: 0
Data wydania: 2021-08-31
Kategoria: Pedagogika

,,To, co mnie wspiera" to zestaw kart pracy przeznaczony dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Prezentowana publikacja obejmuje treści z zakresu edukacji polonistycznej dotyczące utrwalenia znajomości liter podstawowych i nauki polskich znaków. Zadania zawarte w kartach pracy pomogą uczniom osiągnąć m. in. takie umiejętności jak: rozpoznawanie oraz nazywanie podstawowych liter drukowanych i pisanych, rozpoznawanie oraz nazywanie drukowanych i pisanych liter z polskimi znakami, dwuznaków i trójznaku, pisanie liter samodzielnie i po śladzie, rozpoznawanie liter ukrytych na obrazkach, czytanie sylab otwartych i zamkniętych, czytanie i tworzenie podpisów pod zdjęciami, czytanie wyrazów z poznanymi literami metodą sylabową i całościowo.

Karty pracy są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie podstawy programowej.

Kup książkę To, co mnie wspiera. Karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Edukacja polonistyczna. Poziom II: Utrwalenie liter podstawowych i wprowadzenie polskich znaków

Opinie o książce - To, co mnie wspiera. Karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Edukacja polonistyczna. Poziom II: Utrwalenie liter podstawowych i wprowadzenie polskich znaków

Renata Naprawa0
Okładka ksiązki - Uczę się samodzielności. Przewodnik dla nauczyciela. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym

Prezentowany przewodnik dla nauczyciela odnosi się do treści nauczania zawartych w publikacjach Renaty Naprawy i Alicji Tanajewskiej Uczę się samodzielności...

Renata Naprawa0
Okładka ksiązki - To, co mnie wspiera. Karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Edukacja matematyczna. Poziom II: Liczby do 20 i trudniejsze działania