Tomek Łebski. Dziesięć niesamowitych Historii

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2021-11-11
Tytuł oryginału: Tom Gates 18: Ten Tremendous Tales

Najnowsza część przygód Tomka Łebskiego jest pełna niesamowitych historii, które rozbawią was do łez! W Dębowie szykuje się parada i każdy chce wziąć w niej udział. Zwłaszcza Marek Meldunkowy (nikogo to nie dziwi). Tomek odkryje, że lody karmelowe mogą sprawiać przykre niespodzianki. Ale przynajmniej jego bazgroły są spektakularne jak zawsze!

Wielokrotnie nagradzana bestsellerowa seria ,,Tomek Łebski" to idealna propozycja dla każdego dziecka. Zabawne historie opowiedziane z perspektywy 11-letniego chłopca z pewnością zaciekawią niejednego młodego czytelnika. Niestandardowa forma - bogato zilustrowane strony z mnóstwem żartobliwych obrazków ukazujących świat Tomka Łebskiego oraz dodatkowe strony do samodzielnego uzupełniania? zachęcą do sięgnięcia po książkę również mniej chętnych do czytania. Wystarczy otworzyć pierwszą stronę!

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Tomek Łebski. Dziesięć niesamowitych Historii

Opinie o książce - Tomek Łebski. Dziesięć niesamowitych Historii

Tomek Łebski. Dziesięć niesamowitych historii
Liz Pichon
18 tom
Wydawnictwo Zielona Sowa @wydawnictwo_zielona_sowa

Najnowszy 18 tom przygód Tomka.
Ta książka jest pełna niesamowitych historii, które rozbawią do łez.
W Dębowie szykuje się parada i każdy chce wziąć w niej udział. Zwłaszcza Marek Meldunkowy (nie dziwi mnie to). Mama i tata przekazali Dance dowodzenie, co na pewno nie jest dobrym pomysłem.

Tomek Łebski. Wystrzałowa wycieczka szkolna (Serio)
Liz Pichon0
Okładka ksiązki - Tomek Łebski. Wystrzałowa wycieczka szkolna (Serio)

Tomek jest już w piątej klasie. Cały czas jednak kłopoty się go trzymają! W szkole ma już trzy smutne buźki. Jeśli zarobi jeszcze jedną, nie pojedzie na...

Tomek Łebski (#15). Fantastyczny świat Tomka Łebskiego. Jaki znowu potwór?
Liz Pichon0
Okładka ksiązki - Tomek Łebski (#15). Fantastyczny świat Tomka Łebskiego. Jaki znowu potwór?

Ta książka zawiera POTWORY - TAJEMNICĘ - FESTIWAL MUZYKI - ZNIKAJĄCE RZECZY - mnie i Marka Meldunkowego (niekoniecznie w TEJ kolejności). I bardzo surową...