Papcio Chmiel po raz kolejny zaskoczył swojego wydawcę oraz licznych fanów! Pomimo zapowiedzianego w zeszłym roku zakończenia pracy twórczej (po 52 latach), której ukoronowaniem był "Tytus Romek i A’Tomek jako warszawscy powstańcy 1944, z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani", twórca kultowego Tytusa narysował kolejny wielkoformatowy album! Nowy komiks zawiera 36 całkowicie premierowych plansz, w których trójka naszych ulubionych bohaterów uczestniczy w wojnie polsko-bolszewickiej w 1920 roku. Papcio Chmiel nie zamierza jednak przy okazji tego albumu obwieszczać zakończenia swojej kariery rysowniczej. Wprost przeciwnie! Już teraz zapowiada kolejny album z Tytusem, Romkiem i A'Tomkiem w bitwie pod Grunwaldem!

Informacje dodatkowe o Tytus, Romek i A'Tomek w Bitwie Warszawskiej 1920 roku z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2010-05-13
Kategoria: Komiksy
ISBN: 978-83-7648-718-2

Kup książkę Tytus, Romek i A'Tomek w Bitwie Warszawskiej 1920 roku z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani

Tytus, Romek i A'Tomek w Bitwie Warszawskiej 1920 roku z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani - opinie o książce

Henryk Jerzy Chmielewski0
Okładka ksiązki - Tytus,Romek i A`Tomek poznają historię hymnu Polski z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani

Kolejny album historyczny z przygodami Tytusa, Romka i A'Tomka.  Baczność! Czapki z głów! Zdejm perukę lub kapelusz dziś jest hymnu jubileusz...

Tytus, Romek i A'Tomek jako warszawscy powstańcy 1944
Henryk Jerzy Chmielewski 0
Okładka ksiązki - Tytus, Romek i A

"Tytus, Romek i A'Tomek jako warszawscy powstańcy 1944 z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani" 37 premierowych plansz z przygodami Tytusa, Romka i A’Tomka...