Venom

Tom 1 cyklu VENOM

Siedemnastoletnia Vivian Davis ma na głowie zdecydowanie więcej trosk niż przeciętna nastolatka. Jej siostra właśnie została zamordowana, a policja wstrzymała śledztwo i nic nie wskazuje na to, żeby morderca miał zostać szybko odnaleziony.

Tymczasem do miasta wrócił znany policji przestępca Venom. Popchnięta chęcią zemsty na sprawcy Vivian wpada na pomysł, by zaproponować nieznajomemu mężczyźnie umowę, w wyniku której ma znaleźć mordercę jej siostry. W końcu on jak nikt inny zna przestępczy świat tego miasta.

Dziewczyna nie jest jednak przygotowana na to, czego Venom będzie chciał w zamian, a już szczególnie nie jest gotowa na uczucie, które się między nimi zrodzi.

Kłamstwa zaczynają wychodzić na jaw, a Vivian zaczyna dostrzegać, jak wiele tajemnic mają ludzie wokół niej.

Informacje dodatkowe o Venom:

Venom - opinie o książce

Avatar użytkownika - AprilGirl1996
AprilGirl1996
Przeczytane:2023-12-25, Ocena: 1, Przeczytałam,

Oficjalnie najgorsza książka jaką czytałam. Sposób pisania pozostawia wiele do życzenia. Czytając po raz tysięczny dosłownie co pół strony przemyślenia głównej bohaterki w stylu: "Wtedy jeszcze nie wiedziałam.." krew mnie zalewa. Tak rozumiemy bohaterka generalnie nie wiele wie.. Fabuła kompletnie się nie klei. Mamy wielkiego gangstera, którego policja nie może od lat namierzyć do tego stopnia, że nawet nie wiedzą jak wygląda.. ale wie to każda nastolatka w miasteczku. Więcej akcji i rzetelnej fabuły miały opowiadania na blogonet z fanikami Justina Biebera jako gangstera z 2010 roku. Rozumiem, że był to debiut literacki, ale wydawnictwa wydając książki powinny skupić się nie na liczbie odsłon na whattpad, a na innych aspektach. Dialogi pozostawały również wiele do życzenia i przypominały raczej rozmowy na gadu-gadu w podstawówce. Naprawdę dawno nic mnie tak negatywnie nie zaskoczyło, ani to romans, ani kryminał ani też wątek kryminalny. Nie dowierzam, że nie długo wychodzi drugi tom, po którego absolutnie nie sięgnę.

Była to dobra rozrywka. Sybko się czytało i byłam ciekawa jak się wszystko potoczy.
Nie była zła, ale dobra też nie.
Polubiłam główną bohaterkę, co żadko się u mnie zdarza.
Będę kontynuować.

Nie miałam tej ksiązki w planach jednak przeglądając tik toka cały czas trafiałam na cytaty z tej ksiązki. Nie mogłam sobie darować więc zamówiłam. Od początku historia mnie zaciekawiła i przeczytanie jej nie zajeło mi więcej jak pół dnia. Fabuła i całokształ ksiązki jest jak najbardziej udany. Głowna bohaterka pyskata i zawsze znajduję się nie tam gdzie trzeba. To już taki klasyk. Historia jak najbardziej do zaakceptowania i do spędzenia z nią miłego wieczoru. Jedyne do czego moge się przyczepić to młody wiek głównego bohatera. Jest on bardzo znany i wszysycy się go boją. Prowadzi nocny klub i ma wiele za uszami. Dla policji jest nie uchwytny. Ma wiele kontaktów nie tylko w swoim miescie. Może załatwić dosłownie wszystko. A ma zaledwie nieco ponad 20 lat. Jak na takie rzeczy to jest zdecydowanie za młody. Autorka powinna pomyśleć zeby był kilka lat starszy bo czytając o nim w takim wieku cały czas wiedziałam nastolatka. Co nie pasowało mi do jego reputacji. Druga cześć mimo wszystko zamówniona

Bad Liar
Aleksandra Kondraciuk0
Okładka ksiązki - Bad Liar

Pierwszy tom dylogii „Mistake” autorki bestsellerowej powieści Venom! Siedemnastoletnia Nessa Queen prowadzi niemalże idealne życie. Ma dobre...