Wizja

Kim to z pozoru normalna nastolatka, która wraz z rodzicami przenosi się do innego miasta, co
oznacza też dla niej zmianę szkoły. Dziewczyna próbuje odnaleźć się w nowym środowisku.
Poznaje przyjaciół, pojawia się również tajemniczy chłopak, który wydaje się jednak dziwnie
znajomy...
W tej pozornie zwyczajnej historii o dorastaniu następuje nieoczekiwany zwrot. Okazuje się, że
Kim nie jest do końca taka jak jej rówieśnicy – posiada bowiem pewien szczególny dar, który
pozwala jej przewidywać przyszłość. Z czasem odkrywa, że dar ten ma związek ze straszną
rodzinną tajemnicą...
Czy niezwykła zdolność, którą posiada Kim, okaże się błogosławieństwem, czy może
przekleństwem? Czy dziewczyna wykorzysta szansę, jaką dał jej los?

źródło opisu:

Informacje dodatkowe o Wizja:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020-03-27

Tagi: Poznań

Kup książkę Wizja

Wizja - opinie o książce

Pani Paulina Bronisz autorka książki pt. '' Wizja'' ujęła mnie tym, że ma niezwykłą zdolność do przedstawienia losów nastolatki, która to musi zmierzyć się ze swoją przeszłością tak, aby nikt nie wiedział o jej cierpieniu, z którym się zmaga każdego dnia i sprawia to, że nie czuje się bezpieczna i pewna siebie.

Po przeczytaniu tej książki można wyciągnąć wiele wniosków dotyczących problemów młodzieżowych, z którymi borykają się w szkole.

W trakcie czytania zwróciłam na to, z jaką to delikatnością autorka bardzo dobrze zna psychologię osobowości bohaterów, a to potrafi wciągnąć Czytelnika, aby mógł poznawać dalsze ich losy.

Warto również podkreślić rolę rodziców Kim, którzy właściwie pomijają problem córki.

Kim jest dla mnie przykładem bohaterki, która odkrywa siebie na nowo w otaczającej trudnej dla niej samej rzeczywistości.

Nie zabraknie również w opisywanej historii Kim losów związanych z jej nowymi poznanymi szkolnymi przyjaciółmi, sympatią, ale czy wystarczy jej sił, aby powiedzieć, z jakim to problem się zmaga, każdego o tym warto się przekonać czytając tę książkę.

Wybacz mi
Paulina Bronisz0
Okładka ksiązki - Wybacz mi

Szczęśliwe życie nastoletniej Odetty drastycznie się zmienia, gdy jej rodzice giną w wypadku samochodowym. Opiekę nad dziewczyną przejmuje siostra jej...