Wstrząsająca elektryczność. Monstrrrualna erudycja

Uwaga, wstrząsająca wiedza i elektryzujące fakty!

Jeśli chcesz wiedzieć, który naukowiec poddawał swoje gałki oczne elektrowstrząsom, jak elektryczny węgorz razi prądem i co elektryczność ma wspólnego z biciem Twojego serca... - ta książka jest dla Ciebie!

I dla fanów serii Strrraszna Historia

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-08-31, Ocena: 4, Przeczytałem,

ELEKTRYZUJĄCA LEKTURA

Przed nami drugi z czterech póki co wydanych przez Egmont w tym miesiącu tomików serii „Monstrrrualna erudycja”. Po świetnej „Nieznośnej naturze” nadszedł czas na spotkanie z elektrycznością. Nie będę oryginalny, jeśli powiem, że czeka nas elektryzująca lektura, w trakcie której będzie iskrzyć między czytelnikiem, a treścią, ale cóż można tu więcej dodać, skoro to najszczersza prawda? Co więcej książka ta, jak pozostałe z serii, może stać się iskrą zapalną zgłębiania wiedzy, więc tym bardziej należy całość docenić.

Ponieważ jednak elektryczność to temat bardzo rozległy, obejmujący od fizyki, po medycynę, warto na początek przyjrzeć się, co takiego znajdziecie w tym tomie. Oczywiście, jak się domyślacie, o wszystkie wspomniane już dziedziny całość zahacza, bo dzięki tej publikacji dowiecie się kto i dlaczego raził swoje gałki oczne prądem czy co energia elektryczna ma wspólnego z biciem serca. Przekonacie się, że elektryczność można wytworzyć z… gazów jelitowych, ale nie tylko, bo znalazło się tu także miejsce na ciekawostki z najróżniejszych dziedzin. W skrócie: czeka na Was porażająco dobra, czasem straszna, czasem śmieszna, czasem wręcz bolesna zabawa, od której trudno się oderwać.

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2019/08/monstrrrualna-erudycja-wstrzasajaca.html

Avatar użytkownika - Amarisa
Amarisa
Przeczytane:2019-08-30, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2019,

O nowym wydaniu tej książki piszę na swoim blogu, na który Was serdecznie zapraszam :)

Nie zaryzykowałabym, aby tę książkę komukolwiek sprezentować, ponieważ nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia.

To jedyna seria, której mogłabym się pozbyć bez wyrzutów sumienia.

Kosmos, gwiazdy i zakichani kosmici
Nick Arnold0
Okładka ksiązki - Kosmos, gwiazdy i zakichani kosmici

Jeśli masz apetyt na monstrualną porcję galaktycznej wiedzy, czytaj i orbituj! Śmigaj od planety do planety na latającym spodku Aliena Zajobula i przekonaj...

Straszliwa prawda o czasie. Monstrrrualna erudycja
Nick Arnold0
Okładka ksiązki - Straszliwa prawda o czasie. Monstrrrualna erudycja

unele czasoprzestrzenne, teoria względności Einsteina - już czas dowiedzieć się co nieco o czasie! Jeśli chcesz wiedzieć, co stałoby się z człowiekiem...