Wybranka Kusziela

Życie Fedry biegło dziwną, czasami niebezpieczną ścieżką. Dawała rozkosz książętom i piratom, pokonała nikczemną kusicielkę, która wciąż pragnie zdobyć koronę, i dzięki swojej odwadze i poświęceniu ocaliła dwa narody. Przez cały czas towarzyszył jej oddany szermierz Joscelin, od początku świadom jej natury, która dręczy ich oboje i jest zmorą ich życia. Ale Joscelin jest zaprzysiężony Fedrze i akceptuje ją taką, jaka jest. Nigdy nie złamał naczelnego przykazania anioła Kasjela: chronić i służyć. Przyszłość wystawi tę przysięgę na próbę. Fedra nie zapomniała o swoich przyjacielu z dzieciństwa, Hiacyncie.

Informacje dodatkowe o Wybranka Kusziela:

Wybranka Kusziela - opinie o książce

Avatar użytkownika - Willa871
Willa871
Przeczytane:2015-05-05, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 2015, Ulubione,
W Trylogii Kusziela zakochałam się po pierwszym tomie i nie zmieniłam tej decyzji po tym tomie. Nie mogłam wprost oderwać się od kart powieści. Troszkę więcej uwagi jest poświęcone związkowi Fedry i Joscelina i ich tragicznej miłości. Wybory kurtyzany nie rozumie jej ukochany, ale to nie przeszkadza mu pójść za nią w ogień gdy tylko znajdzie się ona w niebezpieczeństwie. Znowu Fedra zostaje oszukana przez Melisandę, której szczerze nienawidzę. Szybko przebrnęłam przez to grube tomisko i żałowałam, że skończyła się tak szybko, ale za to zakończenie miodzio.
Avatar użytkownika - Gordian
Gordian