Yerba mate w tydzień

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2019-06-19
Kategoria: Kuchnia
ISBN: 9788310134141
Liczba stron: 208

Ocena: 0 (0 głosów)

Znawca herbaty, Rafał Przybylok z kanału na YouTubie ,,Czajnikowy.pl", zabiera nas w fascynującą podróż do Ameryki Południowej, ojczyzny yerba mate. Przybliża historię rośliny i przygotowywanego z niej naparu, ale także wyjaśnia wszystko, co każdy miłośnik tego naparu wiedzieć powinien. Od rozmaitych rodzajów yerby, poprzez zawiłości produkcyjne, przyrządzanie i walory smakowe, po naczynia przeznaczone do podawania oraz ich właściwą konserwację. A wszystko w zwartej, uporządkowanej formie - bo tajniki mate można poznać nawet w tydzień.

Rafał Przybylok - pasjonat herbaty, szczególnie yerba mate, popularyzator kultury herbacianej oraz zwyczaju świadomego picia herbaty. Publikuje teksty i prowadzi tematyczny program na portalu Czajnikowy.pl. Udziela się jako ekspert w mediach, głosi prelekcje, prowadzi warsztaty tematyczne. Jest właścicielem herbaciarni w Zabrzu. W Wydawnictwie ,,Nasza Księgarnia" wydał książkę ,,Czajnikowy.pl - dobra herbata".

Tagi:

Kup książkę Yerba mate w tydzień

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Yerba mate w tydzień

Inne książki autora
Czajnikowy.pl dobra herbata
Rafał Przybylok0
Okładka ksiązki - Czajnikowy.pl  dobra herbata

Po lekturze tej książki już nikt nie spojrzy na herbatę jak na coś prozaicznego. W dobie zdrowego stylu życia i dostępności produktów z całego...

Recenzje miesiąca
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Pokaż wszystkie recenzje