Zielony sekret zdrowia. Uzdrawianie przez roślinne gotowanie

Jeśli szukasz sposobu na rozwiązanie problemów zdrowotnych, chcesz o siebie zadbać i oczyścić organizm, poznaj kuchnię Ullenki.

Zielony sekret zdrowia to poradnik na temat zdrowego odżywiania zawierający ponad 130 przepisów na apetyczne dania z prostych składników, zgodnych z ludzkim metabolizmem i nieobciążających nadmiernie trawienia. Ullenka tworzy je od wielu lat. Podstawą receptur są owoce i warzywa, które wzmacniają organizm i chronią go przed negatywnymi skutkami współczesnego życia. Dzięki tej książce dowiesz się, jak przyrządzić świeże potrawy, tak aby były zdrowe i smaczne.

Ullenka to influencerka, która swoją pasją do wegańskich potraw zaraża setki tysięcy ludzi. Każdego dnia inspiruje i motywuje Polaków na Facebooku, zaś społeczność międzynarodową na Instagramie. Autorka warsztatów kulinarnych, alternatywnych przepisów oraz metody regeneracji organizmu Zielony Restart. Swoją wiedzą dzieli się na warsztatach prowadzonych online. Jako pasjonatka świadomego żywienia, podróży i kontaktu z naturą uczy, jak skutecznie zmienić myślenie o odżywianiu, aby uzyskać poprawę zdrowia. Jej kuchnię kochają także dzieci. Wykreowała mnóstwo nowatorskich receptur - na wodę arbuzową, melonowe mleko, tort bananowy, chleb bez mąki czy tortillę z arbuza. W jej głowie cały czas powstają nowe przepisy, które uwielbiają testować członkowie rodziny i uczestnicy warsztatów kulinarnych.

Informacje dodatkowe o Zielony sekret zdrowia. Uzdrawianie przez roślinne gotowanie:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-06-01
Kategoria: Kuchnia

Tagi: Szybkie i łatwe gotowanie

Kup książkę Zielony sekret zdrowia. Uzdrawianie przez roślinne gotowanie

Zielony sekret zdrowia. Uzdrawianie przez roślinne gotowanie - opinie o książce

"Nic nie smakuje tak dobrze, jak wyśmienite samopoczucie"

"Zielony sekret zdrowia" to poradnik, który opowiada o zdrowej i smacznej kuchni. Ullenka zawarła tu ponad 130 przepisów bazujących na zdrowych składnikach, które nie obciążają naszych organizmów.

Intencją autorki było to żeby ta książka stała się przewodnikiem dla wszystkich którzy szukają rozwiązania problemów zdrowotnych i chcą zmienić swoje żywienie. "Zielony sekret zdrowia" pokazuje jak dbać o swój organizm. Ullenka przedstawia żywność jako paliwo dla ciała, a problemy ze zdrowiem jako wskazówkę pokazującą, że  źle jemy. Ullenka pomaga nam podjąć decyzję o zmianie stylu życia, stworzyć plan i zmotywować do działania. Podstawą jej przepisów są warzywa i owoce, które chronią i wzmacniają nasz organizm.

W "Zielonym sekrecie zdrowia" znajdują się przepisy na sosy, chleby, soki i koktajle, owocowe śniadania, obiady i kolacje, sałatki, zupy, tradycyjne potrawy i podwieczorki.

"Zielony sekret zdrowia" skradł nasze serce i wiem, że na długo zagości w kuchni.

Zdrowie w głowie
Ullenka0
Okładka ksiązki - Zdrowie w głowie

Kontynuacja bestsellera Zielony sekret zdrowia, który podbił serca tysięcy czytelników. Jest odpowiedzią na setki zapytań sympatyków autorki o więcej...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;