Zioła na talerzu . 75 pysznych przepisów i 15 aromatycznych historii

Zioła na talerzu to 15 barwnych historii utalentowanych kucharzy i blogerów, którzy zakochali się w aromacie i smaku świeżych ziół. Tomek Jakubiak porównuje tu tajską bazylię do relacji z teściową, Andrzej Polan opowiada o tym, jak szczaw przywołuje u niego wspomnienia z dzieciństwa, a Jurek Sobieniak odkrywa nieznane oblicze melisy, która większości z nas kojarzy się z deserami. Każdy z gości podzielił się także swoim ulubionym przepisem, w którym świeże zioła grają pierwszoplanowe role. Samar Khanafer zaserwuje dorsza w kolendrowym pesto, a Marieta Marecka zdradzi sposób na przygotowanie drobiowych roladek na bazyliowym purée. To tylko namiastka tego, co znajdziecie w książce, która uwodzi w sumie 75 pysznymi przepisami.

Przepisów użyczą :

Lara Gessler
Andrzej Polan
Grzegorz Łapanowski
Marta Dymek

Gotuj, ozdabiaj, ciesz się zapachem i smakiem świeżych ziół!

Informacje dodatkowe o Zioła na talerzu . 75 pysznych przepisów i 15 aromatycznych historii:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2018-04-04
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Zioła na talerzu . 75 pysznych przepisów i 15 aromatycznych historii

Zioła na talerzu . 75 pysznych przepisów i 15 aromatycznych historii - opinie o książce

Avengers kontra X-men: Tom 1
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Avengers kontra X-men: Tom 1

Ku Ziemi pędzi Moc Phoenix, gotowa do połączenia z Hope – dziewczyną obwołaną mesjaszem mutantów. Dla X-Men przybycie Phoenix oznacza szansę na odrodzenie...

Mary-Kate i Ashley 16 urodziny - to będzie impreza! Link do serca
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Mary-Kate i Ashley 16 urodziny - to będzie impreza! Link do serca

Mary-Kate jest przekonana, że Ashley, jej siostra bliźniaczka, zawsze będzie jej przyjaciółką od serca. Zupełnie niespodziewanie pojawia się jednak Nicole...