Zioła w domowym ogrodzie. Zdrowie i odporność w zasięgu ręki

Jak uprawiać i pielęgnować zioła? Które z nich można hodować w doniczkach na parapecie, a które wymagają uprawy w ogrodzie? Dlaczego jedne mogą rosnąć obok siebie, a innych pod żadnym pozorem nie wolno posadzić w sąsiedztwie? Które zioła warto mieć na swojej grządce, a które wystarczy po prostu kupić? Jak zaprojektować i założyć ziołowy ogród?

Doktor Monika Fijołek proponuje nam proste i skuteczne rozwiązania. Książka jest doskonałym przewodnikiem po świecie ziół.

Monika Fijołek - doktor nauk rolniczych, pasjonatka uprawy ziół i ziołolecznictwa. Projektuje i tworzy ziołowe ogrody przydomowe i klasztorne. Rysuje zioła. Gotuje wspaniałe ziołowe potrawy. Autorka książek: Zioła w ogrodzie, Zioła na odporność

Informacje dodatkowe o Zioła w domowym ogrodzie. Zdrowie i odporność w zasięgu ręki:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2017-05-08
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Zioła w domowym ogrodzie. Zdrowie i odporność w zasięgu ręki

Zioła w domowym ogrodzie. Zdrowie i odporność w zasięgu ręki - opinie o książce

Zioła na odporność. Naturalne metody zwiększenia odporności dorosłych i dzieci
Dr Monika Fijołek0
Okładka ksiązki - Zioła na odporność. Naturalne metody zwiększenia odporności dorosłych i dzieci

Jak w naturalny sposób zapobiegać infekcjom? Co zrobić, żeby ochronić dzieci przed przeziębieniami i uniknąć częstych wizyt u lekarza? Czy można...

Ziołowe skarby polskiej ziemi. Dające zdrowie zioła na wyciągnięcie ręki
Dr Monika Fijołek0
Okładka ksiązki - Ziołowe skarby polskiej ziemi. Dające zdrowie zioła na wyciągnięcie ręki

Warto sięgnąć po rośliny lecznicze, ponieważ nie dość, że leczą, to jeszcze nie wykazują szkodliwych skutków ubocznych, tak jak leki syntetyczne, a ponadto...