Zmysłowa gra

Serena jest aniołem stróżem i ma misję do wykonania. Ośmiela się przekroczyć próg tajemniczego nocnego klubu, by uratować swojego podopiecznego – wschodzącą gwiazdę Hollywood – który wpadł w złe towarzystwo. Na jej drodze staje niebezpieczny i przystojny arcydemon Julian.

Choć obiecał sobie, że już nigdy nie straci głowy dla żadnej kobiety, Julian czuje, że seksowna i urocza anielica budzi w nim uśpione od wieków emocje. Ich zmysłowa gra, w której stawką jest ludzkie życie, może skazać ich na męki w piekle lub… wieczność niebiańskich rozkoszy.

Olśniewająca anielica plus seksowny demon. Piekielnie dobra lektura! Kerrelyn Sparks, bestsellerowa autorka romansów paranormalnych

Informacje dodatkowe o Zmysłowa gra:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2012-03-06

Kup książkę Zmysłowa gra

Zmysłowa gra - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2015-06-10, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Szybka lektura (w moim przypadku jeden dłuższy wieczór) dla miłośników romansów paranormalnych. Anioł stróż ma misję do wykonania, chronić swojego podopiecznego nim stoczy się na dno. Jako instruktorka jogi próbuje odciągnąć go od narkotyków. Nagle na jej drodze staje seksowny demon, który za zadanie wziął sobie upadek nie tylko uzależnionego aktora ale i jego anioła. Najlepszym i najprzyjemniejszym sposobem będzie zaciągnięcie do łóżka. jakby tego było mało pojawia się była kochanka demona jeszcze za jego ludzkiego życia pragnąca jego śmierci. Fabuła wydaje się więc ciekawa jednak trudno pozbyć się wrażenia: "gdzieś już to czytałam". Postacie z charteru przypominają mi wszystkie wampirze romance K. Sparks czy A. Ivy. Romantyczny lot helikopterem też większości raczej obcy nie jest...
Avatar użytkownika - MalaMi91
MalaMi91
Przeczytane:2013-12-31, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Książka niesamowita. Bardzo szybko się ją czyta. I wciąga.

Bardzo lubię fantasy, a jeśli do tego pojawia się jeszcze romans to już wogóle cód, miód i orzeszki :P Polecam

Avatar użytkownika - zaczytanaKlaudia
zaczytanaKlaudia