Do wywaru trafia tylko to, co najlepsze, bowiem z niego powstanie potem wiele różnych, pysznych i zdrowych zup. Mamy wybór między wywarem mięsnym, rybnym albo warzywnym czy grzybowym. Jak mądrze wykorzystać zupy? Jest to naprawdę bardzo proste: gotujemy duży garnek wywaru – i łyżka po łyżce nasz organizm przestawia się na odtruwanie, spalanie tłuszczu i nową energię.

Odbiorcy

- osoby, które chciałyby zregenerować jelita, zlikwidować stany zapalne oraz obudzić układ odpornościowy

- wszyscy potrzebujący pomocy w odchudzaniu: zupa tłumi ataki wilczego apetytu, syci i przestawia przemianę materii na spalanie tłuszczu

- ci, którzy dzięki zupom chcą dostarczać organizmowi energię i zyskać dobry nastrój na cały dzień

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę

- można przeprogramować bakterie jelita na szczupłość, kości i stawy na zdrowie, a komórki immunologiczne na aktywność

- poradnik pozwala odtruć i wzmocnić organizm dzięki programowi oczyszczania organizmu, który łatwo wkomponować w codzienne życie

- zawiera przepisy na pyszne dodatki do zup, które w naturalny sposób wzmacniają organizm

- książka przybliża smakowite dania, począwszy od oryginalnego przepisu na wywar na kościach poprzez wegański wywar grzybowy aż po wietnamską zupę pho

Informacje dodatkowe o Zupy, które leczą, dodają energii, pomagają schudnąć i chronią jelita. Poradnik zdrowie:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2018-09-13
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Zupy, które leczą, dodają energii, pomagają schudnąć i chronią jelita. Poradnik zdrowie

Zupy, które leczą, dodają energii, pomagają schudnąć i chronią jelita. Poradnik zdrowie - opinie o książce

Detoks w tydzień
Marion Grillparzer0
Okładka ksiązki - Detoks w tydzień

Skuteczny program oczyszczania organizmu. W Europie stosuje się tysiące substancji chemicznych, które są trujące i na długo gromadzą się w ciele człowieka...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis