40 lat minęło – Nadchodzi kryzys wieku średniego...

Data: 2021-01-16 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Film 40 lat minęło to kontynuacja Wpadki z 2007 roku, prezentująca widzom opowieść o kryzysie wieku średniego, który zmienia życie małżonków w zupełnie nieoczekiwanym przez nich kierunków. Jak mąż i żona poradzą sobie w każdej sferze swojego życia?

Obrazek w treści

40 lat minęło to amerykańska komedia z 2012 roku w reżyserii Judda Apatowa.

40 lat minęło – opis

O czym jest film 40 lat minęło? Debbie oraz Pete zamieszkali wraz z córkami Iris oraz Sadie, spokojnie sobie żyjąc na przedmieściach. Niestety idealny żywot nie trwa wiecznie, a problemy jedynie z czasem narastają. Finanse mają się coraz gorzej, a oboje zaczynają się zmierzyć z innymi problemami.

Debbie musi się zmierzyć z problemami z kradzieżą w butiku, natomiast fonograficzna firma Pete'a jedynie gromadzi straty z miesiąca na miesiąc. Jego ojciec w dodatku zmierzy się z równie słabą sytuacją....

Czytaj także: Hobbit: Bitwa Pięciu Armii – Pokonanie Smauga, było jedynie początkiem...

Oboje napotykają na problemy, związane także z kryzysem wieku średniego, przez co rozwiązanie ich problemów nie może być oczywiste. W końcu... Debbie jest w ciąży!

40 lat minęło – obsada

Kto wystąpił w 40 lat minęło? W głównej roli wystąpił Paul Rudd, aktor świetnie znany nam z między innymi Ant-Man, Chłopaki też płaczą, Legenda telewizji czy też Stary, kocham cię.

Czytaj także: Szepty spoza nicości. Remigiusz Mróz zapowiada nową książkę

U jego boku wystąpili również Leslie Mann, Maude Apatow, Iris Apatow.

40 lat minęło – gdzie zobaczyć?

Gdzie będzie można zobaczyć film 40 lat minęło? Emisja odbędzie się w sobotę, 25 czerwca o godzinie 20:00 na TVN. Reemisja zaplanowana została na środę, 29 czerwca 2022 r. o 20:00 na TVN Fabuła oraz w piątek, 1 lipca o 00:25 na TVN-ie.

Czytaj także: Plan ucieczki – Starcie gigantów za kratami

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD i na Netflixie.

40 lat minęło – opinie

Film 40 lat minęło doczekał się przeciętnego przyjęcia, które niestety nie powala i jedynie potwierdza, że zabrakło większej porcji świeżych i ciekawych pomysłów na rozwój znanych już nam bohaterów.

Czytaj także: Seryjni mordercy nas fascynują. Wywiad z Jarosławem Molendą

40 lat minęło – książka

Film 40 lat minęło stanowi przeniesienie na ekran scenariusza opracowanego przez Judda Apatowa, który solidnie poradził sobie w swojej roli, choć sama produkcja nie porywała i nawet jako kontynuacja filmu Wpadka z 2007 roku. Być może zatem zdecyduje się zapoznać z książką 40 godzin.

Książkę 40 godzin w niezłej cenie zakupić można poniżej:

Tagi: komedie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy