"99 – Gra o wszystko" – co wydarzy się w 11 i 12 odcinku nowego reality show?

Data: 2022-05-14 09:31:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Wielki finał programu 99 – Gra o wszystko zbliża się wielkimi krokami, tymczasem kolejne wyzwania są na tyle oryginalne oraz trudne, że to właśnie za ich sprawą ukształtuje się ostateczne grono rywalizujące o wygraną. Co czeka widzów tym razem? Co się wydarzy w 11 oraz 12 odcinku 99 – Gry o wszystko

Obrazek w treści 

99 – Gra o wszystko – odcinek 11 streszczenie opis

W 11 odcinku programu Gra o wszystko twórcy postanowili zaoferować kolejne wyzwania, które mają wyłonić z dwudziestki czwórki osób mniejsze grono, które zasłuży ostatecznie na wygraną. Tym razem wiele pracy zostanie włożone, aby zweryfikować koncentrację w wielu sytuacjach.

Czytaj także: „99 - Gra o wszystko” - nowe reality show od dziś do obejrzenia na TTV i player

W związku z tym w 11 odcinku 99 - Gra o wszystko, rozpoczną się zmagania z porcelaną, ostre kolce oraz... puszysta pianka!

99 – Gra o wszystko – odc. 11 kiedy leci? Gdzie zobaczyć? 

11 odcinek programu 99 – Gra o wszystko wyemitowany zostanie w sobotę 14 maja o godz. 21:45 na antenie TTV. Powtórka pojawi się w niedzielę, 15 maja 2022 roku, o 16:05 oraz w środę 18 maja 2022 roku, o 20:35. 

Czytaj także: "99 – Gra o wszystko" – co wydarzy się w 10 i 11 odcinku nowego reality show?

Abonenci platformy Player.pl będą mogli zobaczyć nowy odcinek programu także w sieci – w sobotę po godzinie 21:45. 

99 – Gra o wszystko – odcinek 12 streszczenie opis

Co zdarzy się w 12 odcinku programu Gra o wszystko? Przedostatni epizod rozpocznie się o wysiłku, skupionego wokół przepchnięcia samochodu... pod okiem Łukasza Kmiecika, znanego z popularnej serii Nauka Jazdy!

Czytaj także: Shrek. Film, który musisz obejrzeć ze swoim dzieckiem

Z zamkniętymi oczami trzeba będzie spożyć przekąski oraz określić, jakiego koloru są... poszczególne składniki! To między innymi te wyzwania wyłonią ostateczne grono uczestników, które zawalczy o wygraną!

99 – Gra o wszystko – odcinek 12 gdzie zobaczyć? Kiedy leci?

Najbliższy, 12. odcinek programu 99 – Gra o wszystko w telewizji pojawi się w sobotę 21 maja 2022 roku o godz. 21:45 na antenie TTV. Powtórkę odcinka zobaczyć będzie można w niedzielę 22 maja o 16:00 oraz w środę 25 maja, o  godzinie 20:35. 

Czytaj także: Niezwyciężony – Miłość, która zwyciężyła nad dramatem!

Odcinek programu zobaczyć będzie można także w Internecie, w serwisie Player.pl.

99 – Gra o wszystko – książka 

Program 99 – Gra o wszystko to reality show, w którym uczestnicy muszą pokonywać kolejne zadania, by zawalczyć o nagrodę w kwocie 50 tys. złotych. Oznacza to, że nie istnieje żadna książka powiązana z tę propozycją TTV i Player, to oryginalna propozycja w portfolio grupy. 

Jeśli jednak macie ochotę, by bawić się równie dobrze, co uczestnicy programu, koniecznie zapoznajcie się z licznymi publikacjami, które przedstawiają gry i zabawy. W publikacji Katarzyny Piętki Gry i zabawy z dawnych lat autorka pokazuje sprawdzone sposoby na spędzenie wolnego czasu zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. 

Książkę kupić można w popularnych księgarniach poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy