Amerykańska pisarka oskarża męża o próbę zabójstwa!

Data: 2019-01-20 21:52:24 Autor: pobarski
News - Amerykańska pisarka oskarża męża o próbę zabójstwa!

Amerykańska bestsellerowa pisarka, Sherrilyn Kenyon, oskarża swojego męża o usiłowanie jej zabójstwa i wieloletnie podtruwanie, w celu uzyskania finansowego odszkodowania z polisy na życie. Jest to jeden z najważniejszych zarzutów przeciwko mężczyźnie.

O nietypowej sprawie napisali m.in. dziennikarz brytyjskiego Independent – przedstawili oni historię amerykańskiej 53-letniej pisarki książek fantasy, która oskarża swojego dotychczasowego małżonka o to, że od 2015 roku regularnie podawał jej w żywności trujące substancje, które doprowadzić miały do jej śmierci.

Kobieta zauważyła niepokojące zmiany w swoim organizmie – wypadające włosy, drżące ręce, kruszenie zębów czy utratę pamięci. Po wykonaniu badań okazało się, że pisarka ma w swoim organizmie bardzo wysoki poziom litu, cyny, baru, platyny i toru, który powodowały podawane w jedzeniu i piciu toksyna.

Według Kenyon, mąż miał doprowadzić do wyniszczenia jej organizmu, by po jej śmierci otrzymać wysoką kwotę pochodzącą z ubezpieczenia na życie pisarki. W zorganizowaniu „szekspirowskiego spisku” – jak nazwała te działania pisarka – pomóc mieli mężczyźnie asystenci pisarki, którzy otrzymali od męża stosowne wynagrodzenie.

W toku trwa proces rozwodowy małżeństwa. Wobec mężczyzny nie zostało wszczęte jeszcze postępowanie śledcze, obrońca oskarżanego męża mówi zaś o tym, że Sherrilyn zatrzeć miały się granice pomiędzy fikcją literacką a prawdziwym życiem. Kąśliwie dodaje także, że zarzuty te mogą stanowić jej najlepsze dzieło fantasy.  

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Pod naszym niebem
Sylwia Kubik
Pod naszym niebem
Tylko dla dorosłych
Nina Majewska-Brown
Tylko dla dorosłych
Marzycielka
Katarzyna Michalak
Marzycielka
Cecylio, obudź się!
Dorota Wójcik
Cecylio, obudź się!
Ojciec, czyli o Pieronku
Szymon Wróbel
Ojciec, czyli o Pieronku
Kolory pawich piór
Jojo Moyes;
Kolory pawich piór
Coco i jej mała czarna sukienka
Annemarie Van Haeringen
Coco i jej mała czarna sukienka
Wariat na wolności. Autobiografia
Wojciech Eichelberger;
Wariat na wolności. Autobiografia
Pokaż wszystkie recenzje