reklama

Już wkrótce premiera nowej książki autorki serii "Niezwyczajni"!

Data: 2021-02-09 10:03:04 Autor: Piotr Piekarski

Już 10 lutego swoją premierę mieć będzie w Polsce nowa książka Jennifer Bell – powieść Podróż w nieznane będąca pierwszą częścią nowego cyklu Wonderscape. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Dwukropek. 

Wonderscape podróż w nieznane książka

10 lutego w księgarniach pojawi się najnowsza książka Jennifer Bell, autorki znanej serii dla młodzieży Niezwyczajni. Nowa książka ponownie zabierze młodych czytelników w pełną przygód literacką podróż. 

Wonderscape. Podróż w nieznane – nowa książka Jennifer Bell 

Podróż w nieznane opowiada o losach trójki przyjaciół – Arthura, Reny i Cecil, którzy w drodze do szkoły są świadkami tajemniczej eksplozji. Gdy zaczynają badać okoliczności, zostają zamknięci w kabinie na pokładzie Principii – pirackiego statku badawczego żeglującego po niebezpiecznych wodach, dowodzonego przez samego Izaaka Newtona!

Uwięzieni w roku 2473 w Wonderscape, grze przygodowej, muszą skorzystać z pomocy niezwykłych historycznych postaci i bohaterów, aby znaleźć drogę do domu, zanim skończy im się czas. 

Ale Wonderscape jest pełne tajemnic i nie każdy jest tym, kim się wydaje. Kiedy przybycie przyjaciół grozi ujawnieniem mrocznej prawdy, zdają sobie sprawę, że muszą walczyć nie tylko o swoją przeszłość, ale o przyszłość, której mogą nigdy nie zobaczyć.

Za polski przekład powieści Wonderscape. Podróż w nieznane odpowiada Irmina Grzegrzółka. Książka skierowana jest do czytelników w wieku od 9 do 12 lat. 

Seria Niezwyczajni Jennifer Bell 

Wonderscape. Podróż w nieznane to już kolejna książka Jennifer Bell, którą przeczytać można dzięki Wydawnictwu Dwukropek. Dotychczas nakładem wydawcy ukazały się wchodzące w skład serii Niezwyczajni powieści Tajemnicza moneta, Zagadkowa klepsydra oraz Zamarznięta luneta. To świetne książki fantasy dla starszych dzieci i młodszej młodzieży, o którym tak pisała Bajkochłonka: seria, którą zachwycą się fani Harrego Pottera oraz wszelkich fantastycznych historii, gdzie wyobraźnia nie ma granic!

Wonderscape. Podróż w nieznane w przedsprzedaży kupić można poniżej: 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wonderscape. Podróż w nieznane
Jennifer Bell0
Okładka książki - Wonderscape. Podróż w nieznane

Trzynastoletni Arthur, Ren i Cecily w drodze do szkoły są świadkami tajemniczej eksplozji. Gdy zaczynają badać okoliczności, zostają zamknięci w kabinie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Pokaż wszystkie recenzje