Barwy szczęścia - 2896 odc. Anita chce podać właścicielki Feel Good do sądu. Streszczenie 2896 i 2897 odc.

Data: 2023-12-04 10:09:12 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnych odcinkach. W poprzednim epizodzie Anita wciąż romansuje z Marcinem, przez to Renata wyrzuca ją z pracy. Tymczasem w odcinku 2896 postanawia podać właścicielki Feel Good do sądu. Co jeszcze czeka widzów w 2896 i 2897 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2896 odcinka serialu

W 2896 odcinku serialu Barwy szczęścia Anita wściekła, że została zwolniona, jak twierdzi bezpodstawnie, zamierza podać właścicielki Feel Good do sądu. Kontaktuje się z prawnikiem, który od Renaty dowiaduje się jak wiele przez nim jego klientka ukryła. Ta jednak stara się nim manipulować, twierdząc, że Marcin sam się jej narzucał, oczekując wdzięczności za pomoc jakiej jej udzielił. 

Czytaj także: Barwy szczęścia - 2895 odc. Anita dalej podrywa Marcina i zostaje wyrzucona z pracy. Streszczenie 2895 i 2896 odc.

Małgorzata ma dość Jerzego, który ma humory, bo nie może znaleźć pracy. Rozmawia o tym z Malwiną, która proponuje ojcu pomoc w domu, w pewnej awarii. Agata nie pobłaża kolegom z pracy, nie myśąc, że mają problem po wczorajszej imprezie. Rozmawiając z Klarą, Agata dodatkowo się podłamuje. Zwierza się Ignacemu, nie wiedząc, że ktoś ich obserwuje. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2896 odcinek serialu?

2896 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy we wtorek, 5 grudnia 2023 w TVP 2 o 20.10. 

Czytaj również: „Lipowo” 7 i 8 odcinek: Wściekły Ziętar próbuje powstrzymać policję. Co wydarzy się dziś w telewizji? 

Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD, a powtórkowe emisje planowane są na  środę, 6 grudnia, o godzinie 11:50 na TVP2 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl.

Barwy szczęścia – opis 2897 odcinka serialu

W 2897 odcinku serialu Barwy szczęścia Anita i Luiza wciąż nie mogą się dogadać, co zauważa Aro. Szymczak dostaje pracę załatwioną przez Klemensa w biurze podróży jego dawnej klientki. Łukasz zakłada natomiast firmę. Zamierza udawać biznesmena, by móc spotkać się z ludźmi od Bondy. Martwi to Kasię. 

Czytaj również: „Lipowo” 6 odcinek: Szokujące odkrycie pod koniec odcinka! Streszczenie 6 i 7 odc. „Lipowa”

Krymska nie odbiera telefonów Sadowskiego, co nie wróży dobrze. Małgorzata i Jerzy liczą zrobione w ciągu dnia kroki i zaczynają ze sobą rywalizować. Marczak i jego żoną także oszukują. Mężczyzna nie wyznaje co odkrywa Kacper. Jerzy może liczyć na pomoc Tolka w poszukiwaniu pracy. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2897 odcinek serialu?

2897 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w środę, 6 grudnia 2023 w TVP 2 o 20.10. Powtórka odcinka w czwartek, 7 grudnia, o godzinie 11:50 na TVP2 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl.

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Nowy rozdział a autorem jest D.L. Perez

Książkę "Nowy rozdział"  wydawnictwa Novae Res można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: barwy szczęścia, seriale, seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Pokaż wszystkie recenzje