Barwy szczęścia - 2987 odc. Marcin zostaje zawieszony w obowiązkach policjanta. Streszczenie 2987 i 2988 odc.

Data: 2024-04-17 09:53:00 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnym odcinku. W poprzednim epizodzie Marcin mierzył się z bardzo poważnymi problemami. Tymczasem w 2987 odcinku zostaje zawieszony w obowiązkach policjanta. Co jeszcze czeka widzów w 2987 i 2988 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2987 odcinka serialu

W 2987 odcinku serialu Barwy szczęścia Marcin zostaje zawieszony w pracy. Niedługo potem w bistro spotyka Roberta, który zastrasza Renatę kolejnym remontem. Grozi także, że zgłosi ich do Sanepidu i powie wszystkim, że Kowalska była prostytutką. Dominika boi się, że przez to straci prawo opieki nad Mateuszem. 

Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Kasia zauważa w domu mysz. Na ratunek spieszy Mariusz, nie robiąc przy tym zwierzęciu krzywdy, co podoba się Ksaweremu. Razem wypuszczają mysz na wolność. Ustalona zostaje rozprawa rozwodowa Klary i Huberta. Przypada w dniu ich rocznicy ślubu. Pyrka bardzo to przeżywa. Niedługo później pomaga Asi, kiedy to Emil trafia do szpitala po wypadku w szkole. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2987 odcinek serialu?

2987 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w poniedziałek, 22 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Czytaj także: Czytaj również: Barwy szczęścia - 2988 odc. Spotkanie Kasi z Mariuszem kończy się pocałunkiem. Streszczenie 2988 i 2989 odc 

Powtórka we wtorek, 23 kwietnia, o godzinie  11:50, i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na tym samym kanale. A także w sobotę, 27 kwietnia, o godzinie 5:25 na TVP 2. Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 2988 odcinka serialu

W 2988 odcinku serialu Barwy szczęścia  Marysia nie kryje, że jest zazdrosna, gdy jej tata wciąż pomaga Asi i Emilowi. On tymczasem, od siostry dowiaduje się, że Klara ma romans. Halicka jest zauroczona Stefaniakiem, ale to jak się zachowuje, zaczyna ją martwić. Wciąż walczy o to, by Feel Good upadło. Planuje otworzyć tam siłownię. 

Przeczytaj także:


Kasia prosi Łukasza, by zabezpieczył mieszkanie, by nie wchodziły do niego myszy. Widząc w domu Mariusza, jest zły. Niedługo później, zła na męża Kasia jedzie przeprosić Mariusza, ale ich rozmowa kończy się pocałunkiem. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2988 odcinek serialu?

2988 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy we wtorek, 23 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka w środę, 24 kwietnia, o godzinie 11:50, i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na tym samym kanale. A także w sobotę, 27 kwietnia, o godzinie 6:00 na TVP 2.  

Barwy szczęścia streszczenie

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Kamienica Schopenhauerów a autorem jest Anna Sakowicz.

Książkę "Kamienica Schopenhauerów" wydawnictwa Flow można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje