Barwy szczęścia - 3008 odc. Kacper i Jerzy jadą do Poznania, by szukać Malwiny. Streszczenie 3008 i 3009 odc

Data: 2024-05-17 11:02:02 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnym odcinku. W poprzednim epizodzie Malina widziana jest na monitoringu, jak kłóci się z Bondą. Tymczasem w 3008 Kacper i Jerzy jadą jej szukać. Co jeszcze czeka widzów w 3008 i 3009 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 3008 odcinka serialu

W 3008 odcinku serialu Barwy szczęścia Kacper z Jerzym jadą do Poznania, by tam odnaleźć Malwinę. Herman rozmawia z Reginą, mówiąc jej o wyrzutach sumienia, o tym, że nie zauważył w porę nawrotu choroby ukochanej. Emilka boi się, że jeśli sąd zajmie się sprawą Rozalki, ona też będzie musiała wrócić do ojca. Rodzinę nie pociesza niestety rozmowa z Klemensem. 

Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Niebawem ucieczkę Malwiny dostrzegają media. Jest atakowana w gazie "Szok". Marcin, który nie może pogodzić się ze stratą dziecka, zrywa z Renatą. Pociesza ją Dominika. Sebastian próbuje rozmawiać z Marcinem i jakoś go przekonać. Marysia ma umówioną wizytę u psychologa. Bunt dziewczynki może jednak przełamać Ignacy. Agata i Hubert mogą czuć się nieco spokojniej. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 3008 odcinek serialu?

3008 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w środę, 22 maja 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Czytaj także: Czytaj również: Barwy szczęścia - 3009 odc. Kacper i Jerzy odnajdują osoby, które widziały się z Malwiną. Streszczenie 3009 i 3010 odc 

Powtórka w czwartek, 23 maja, o godzinie 11:50, i tegosamego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2. Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 3009 odcinka serialu

W 3009 odcinku serialu Barwy szczęścia Kacper i Jerzy odnajdują marszanda. U niego Malwina kupiła obrazy. Rozmawiają także z malarką, która rozmawiała z nią na wernisażu. Liczą, że szybko ją znajdą, zanim chora psychicznie Malwina straci majątek. Tymczasem w Feel Good ma mieć miejsca ostatnia włoska kolacja przed zmianą nazwy i menu. 

Przeczytaj także:


Aleks nie radzi sobie w szkole. Aldona sądzi, że to przez zdjęcia dla nowego albumu Ani, z menu. Marysia, która wciąż się buntuje nie rozmawia z matką. Hubert i Klary wcale się nie dogadują. Była żona zamierza zabrać córkę do Stanów na święta, i nie tylko, bo na całe trzy tygodnie. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 3009 odcinek serialu?

3009 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w czwartek, 23 maja 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka w piątek, 24 maja, o godzinie 11:50, i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2. 

Barwy szczęścia streszczenie

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
A wokół nas pomarańcze
Weronika Tomala
A wokół nas pomarańcze
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Pokaż wszystkie recenzje