Barwy szczęścia - 3009 odc. Kacper i Jerzy odnajdują osoby, które widziały się z Malwiną. Streszczenie 3009 i 3010 odc

Data: 2024-05-20 10:13:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnym odcinku. W poprzednim epizodzie Kacper i Jerzy jadą jej szukać. Tymczasem w 3009 udaje się im porozmawiać z marszandem galerii i z artystką, którzy widzieli i rozmawiali z Malwiną. Co jeszcze czeka widzów w 3009 i 3010 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 3009 odcinka serialu

W 3009 odcinku serialu Barwy szczęścia Kacper i Jerzy odnajdują marszanda. U niego Malwina kupiła obrazy. Rozmawiają także z malarką, która rozmawiała z nią na wernisażu. Liczą, że szybko ją znajdą, zanim chora psychicznie Malwina straci majątek. Tymczasem w Feel Good ma mieć miejsca ostatnia włoska kolacja przed zmianą nazwy i menu.

Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Aleks nie radzi sobie w szkole. Aldona sądzi, że to przez zdjęcia dla nowego albumu Ani, z menu. Marysia, która wciąż się buntuje nie rozmawia z matką. Hubert i Klary wcale się nie dogadują. Była żona zamierza zabrać córkę do Stanów na święta, i nie tylko, bo na całe trzy tygodnie. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 3009 odcinek serialu?

3009 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w czwartek, 23 maja 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Czytaj także: Czytaj również: Barwy szczęścia - 3010 odc. Sokolska ratuje pracownikowi życie. Streszczenie 3010 i 3011 odc 

Powtórka w  piątek, 24 maja, o godzinie 11:50, i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2.  Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 3010 odcinka serialu

W 3010 odcinku serialu Barwy szczęścia Ania oficjalnie otwiera Restobar SezoNovy, ale ciężko jej poradzić sobie samej w lokalu. Może jednak liczyć na wsparcie Brody, który okazuje się być dobrym kucharzem. Jerzy, mimo sprzeciwu Kacpra, który stracił nadzieję na znalezienie Malwiny, upiera się, by dalej został w Poznaniu. Malwina wynajmuje mieszkanie, po czym wraca do galerii, do Marszanda po obrazy. Ten od razu kontaktuje się z Marczakiem. 

Przeczytaj także:


Klemens nie może poradzić sobie z pracą, z prowadzeniem spraw, bo Malwina zostawiła mu wielki bałagan w aktach. Pomocna okazuje się być Asia. Niebawem ratuje życie jednemu z pracownikowi, który dostaje zawału. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 3010 odcinek serialu?

3010 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w piątek, 24 maja 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. 

Barwy szczęścia streszczenie

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
A wokół nas pomarańcze
Weronika Tomala
A wokół nas pomarańcze
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Pokaż wszystkie recenzje