Barwy szczęścia - 3007 odc. Zaginiona Malwina widziana na nagraniu z monitoringu. Streszczenie 3007 i 3008 odc

Data: 2024-05-16 10:16:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnym odcinku. W poprzednim epizodzie Malwina znika, z bliscy zgłaszają jej zaginięcie. Tymczasem w 3007 widziana jest na monitoringu, jak kłóci się z Bondą. Co jeszcze czeka widzów w 3007 i 3008 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 3007 odcinka serialu

W 3007 odcinku serialu Barwy szczęścia z nagrania z monitoringu widać Malwinę kłócącą się z Bondą, tuż po stłuczce na ulicy. Klemens pomaga Jerzemu, i niedługo śledczy dowiadują się, że Malwina koncentrowała swoją uwagę na aukcji w Poznaniu. Sądzą, że właśnie ta może teraz być. 

Przeczytaj także: Będziemy mieszkać razem – hitowy serial wraca do TVP!

Renatę, która poroniła wspiera Dominika. Marcin zarzuca jej, że celowo nie dbała o siebie, nie chciała tego dziecka i teraz nie żałuje, że go straciła. Kornel szantażuje Bondę, ale ten nie ma zamiaru dać mu podwyżki, ani go awansować. Jezierski ponownie odwiedza żonę Patryka. Składa jej nową propozycję na biznes, co niepokoi Patryka. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 3007 odcinek serialu?

3007 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy we wtorek, 21 maja 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Czytaj także: Czytaj również: Barwy szczęścia - 3008 odc. Kacper i Jerzy jadą do Poznania, by szukać Malwiny. Streszczenie 3008 i 3009 odc 

Powtórka w środę, 22 maja, o godzinie 11:50, i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2.  Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 3008 odcinka serialu

W 3008 odcinku serialu Barwy szczęścia Kacper z Jerzym jadą do Poznania, by tam odnaleźć Malwinę. Herman rozmawia z Reginą, mówiąc jej o wyrzutach sumienia, o tym, że nie zauważył w porę nawrotu choroby ukochanej. Emilka boi się, że jeśli sąd zajmie się sprawą Rozalki, ona też będzie musiała wrócić do ojca. Rodzinę nie pociesza niestety rozmowa z Klemensem. 

Przeczytaj także:


Niebawem ucieczkę Malwiny dostrzegają media. Jest atakowana w gazie "Szok". Marcin, który nie może pogodzić się ze stratą dziecka, zrywa z Renatą. Pociesza ją Dominika. Sebastian próbuje rozmawiać z Marcinem i jakoś go przekonać. Marysia ma umówioną wizytę u psychologa. Bunt dziewczynki może jednak przełamać Ignacy. Agata i Hubert mogą czuć się nieco spokojniej. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 3008 odcinek serialu?

3008 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w środę, 22 maja 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka w czwartek, 23 maja, o godzinie 11:50, i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2. 

Barwy szczęścia streszczenie

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Strefa interesów
Martin Amis
Strefa interesów
Stajnia pod Lipami
Magdalena Zarębska ;
Stajnia pod Lipami
Pokaż wszystkie recenzje