Barwy szczęścia - 2841 odc. Mirek zgłasza na komisariacie kradzież jakiej dokonała jego babcia. Streszczenie 2841 i 2842 odc.

Data: 2023-09-18 10:02:53 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Barwy szczęścia to produkcja, którą codziennie możemy oglądać w telewizji. Już dziś na TVP 2 swoją premierę będzie miał kolejny odcinek. Co czeka widzów w 2841 epizodzie serialu? Co wydarzy się także w odcinku 2842?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2841 odcinka serialu

W 2841 odcinku serialu Barwy szczęścia Mirek wbrew ojcu idzie na komisariat i zgłasza kradzież jakiej dokonała babcia. Niedługo potem rodzina Wójcików znajduje Bogusię, kompletnie pijaną, leżącą w parku, wraz z Danką. Seniorka nie przejmuje się tym co zrobiła. Wściekły Damian wzywa policję. W Feel Good pojawia się Urząd Skarbowy, na kontrolę. Vincenzo gości kobiety po królewsku, słodkościami, jakie podawane są w lokalu. 

Czytaj również: Barwy szczęścia - bohaterowie, kto jest kim?

Obie są w dobrym nastroju do czasu gdy okazuje się, że ktoś spuścić powietrze z opon w ich samochodzie. Emilka bawi się z Emilem. Rzuca mu pewne wyzwania. Nieśmieszny żart kończy się tym, że chłopak wzywa karetkę do śpiącej matki. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2841 odcinek serialu?

2841 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w poniedziałek, 18 września 2023 w TVP 2 o 20.10. 

Czytaj również: Hotel Paradise 7 - odc. 16. Czy Karolina i Marvin dotarli do trzeciej bazy? Streszczenie 16 i 17 odcinka

Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD, a powtórkowe emisje planowane są na wtorek, 19 września 2023 o 11.50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35 w TVP 2.

Barwy szczęścia – opis 2842 odcinka serialu.

W 2842 odcinku serialu Barwy szczęścia Emil dalej prowadzi swoją zabawę. Tym razem bawi się, że trafił do zakładu poprawczego, po tym jak bezprawnie wezwał karetkę do matki, który słodko spała. Hubert postanawia, że zabierze chłopca do dyspozytorni, by dowiedział się na czym polega praca ratowników. Emilka zostaje pouczona przez Malwinę. Bogusia, która trafiła do aresztu po zgłoszeniu przez wnuka kradzieży, wychodzi z niego i od razu kłóci się z Mirkiem. Ten żąda od niej by oddała skradzione rzeczy, które zostawiła w lombardzie. A ponieważ nie chce tego zrobić, zaczyna ją śledzić. Przez to zarywa szkołę. 

Czytaj również: Akacjowa 38 - 186 odc. Casilda jest pewna, że Pablo jej nie kocha. Streszczenie 186 i 187 odc.

Tymczasem Bogusia i Danka znów wpadają w kłopoty. Zostają wyrzucone z lokalu, w którym były, po czym ktoś rozbija w nim szybę. Policję informuje Mirek, że zrobiła to jego babcia. Vincenzo namawia swoich gości do kosztowania ostryg, który przywiózł z Sycylii. Namawia do tego, mówiąc, że są afrodyzjakiem także kontrolerkę z Urzędu Skarbowego. Urzędniczka jest oburzona, zaś o jej adorowanie zazdrosna jest Żabcia. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2842 odcinek serialu?

2842 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy we wtorek, 19 września 2023 w TVP 2 o 20.10. Powtórka odcinka w środę, 20 września, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl.

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Dom na granicy, a autorem jest Anna Wojtkowska-Witala

Książkę "Dom na granicy" wydawnictwa Lucky można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: barwy szczęścia, seriale, seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Pokaż wszystkie recenzje