Mariusz Zielke z kolejną szokującą sprawą! W książce ujawnia pedofilię w polskim show-biznesie!

Data: 2019-08-06 16:00:39 Autor: pobarski

Mariusz Zielke to jeden z najbardziej kontrowersyjnych współczesnych pisarzy. Niedawno redagował i pomagał w wydaniu książki Moniki M. – Bejbi, przedstawiającej szokujące afery związane z polską polityką, show-biznesem i… seksbiznesem. Dziś ujawnia dane osoby, którą oskarża o pedofilię.

Bejbi konser

W lipcu do księgarń trafiła książka Bejbi, opisująca wspomnienia ukrywającej się pod pseudonimem tajemniczej Moniki M. Kobieta postanowiła przedstawić czytelnikom prawdziwy świat show-biznesu i polityki, a raczej – spraw, które w Polsce załatwić można za pomocą innych środków niż oficjalnie dozwolone.

Monika M. historię swojego życia rozpoczyna od spotkania z Koneserem. Tak nazwała muzyka, który w latach dziewięćdziesiątych szukał i wybierał młodych ludzi do programów muzycznych, emitowanych w największych polskich telewizjach.

Koneser dobierał dziewczęta spoza Warszawy i, najpierw zyskując zaufanie ich matek, zabierał dziewczynki na nagrania popularnego show do stolicy. Później dziewczęta nocowały w jego domu czy w budynku organizacji ngo, gdzie były wykorzystywane przez Konesera. O tym, co Koneser robił z dziewczętami, wiedzieć lub domyślać się mogły żona mężczyzny – także związana ze światem muzyki i jego córka.

Jedną z dziewcząt wykorzystywanych przez Konesera miała być Monika M. Te wydarzenia sprawiły, że jej życie na zawsze się zmieniło. Później, po debiucie na antenie, kobieta oficjalnie spełniała się jako hostessa, modelka czy specjalistka ds. promocji, a tak naprawdę była ekskluzywną prostytutką, zamawianą na rauty polityków, gwiazd czy finansistów. To wszystko – przynajmniej w teorii – szczerze opisała w swojej książce-pamiętniku.

W momencie wydania książki Monika M. i Mariusz Zielke, pomagający kobiecie spisać jej historię, nie ujawniali nazwiska Konesera, nie tylko nie chcąc zaszkodzić sobie, ale także innym kobietom poszkodowanym przez byłą gwiazdę telewizji. Teraz się to zmieniło.

Dziś Mariusz Zielke na swoim Facebooku opublikował dość jasny komunikat – wynika z niego, że oskarża znanego muzyka jazzowego, Krzysztofa Sadowskiego, o pedofilię.

Niestety, z ogromną przykrością informuję, że nie ma już żadnych wątpliwości. Krzysztof Sadowski, wielka postać polskiego jazzu, wieloletni prezes Polskiego Towarzystwa Jazzowego, współtwórca Tęczowego Music Box, działacz Jazz Jamboree i innych programów, nauczyciel setek, a może i tysięcy dzieci, był pedofilem. Szczegółowy, wstrząsający tekst na ten temat opublikuję dziś wieczorem. Ta sprawa będzie bardzo bolesna dla całego środowiska, które w dużej części wiedziało i kryło pedofilię. Jestem przerażony myślą, co musi dziś czuć rodzina, bliscy i znajomi pana Krzysztofa, ale nie mam wyjścia, nie mogę tego ukryć, to obiecałem i czytelnikom i ofiarom. Ofiary zasługują na współczucie i prawdę. Ich relacje są bardzo mocne. Relacji jest zbyt wiele, żeby były nieprawdziwe. Krzysztof Sadowski zniszczył życie wielu utalentowanym ludziom, wielu innym próbował. Po zebraniu materiału skieruję doniesienie do prokuratury – napisał na swoim profilu na Facebooku Mariusz Zielke.

Z oświadczenia Zielkego nie wynika jasno, czy opisywany przez Monikę M. mężczyzna, Koneser, to w istocie Krzysztof Sadowski. Wiele jednak na to wskazuje – fakt, że muzyk związany był z programami takimi jak „Tęczowy Music Box”, „Co jest grane?” czy fundacją Tęcza. Sadowski jest ojcem znanej piosenkarki i reżyserki filmowej – Marii Sadowskiej. W 2019 roku muzyk obchodzić będzie swoje 83. urodziny.

Jak czytamy w materiale przygotowanym przez dziennikarzy Wirtualnej Polski, jedna z kobiet złożyła już zawiadomienie do prokuratury. Żona muzyka odpiera jednak zarzuty, mówiąc, że oskarżycielka jest „chora psychicznie”:

– Byłam na policji w tej sprawie. Jestem zdziwiona tą sprawą. Dziewczyna ma fatalną opinię, rozbiła małżeństwo znanego aktora. To chora psychicznie osoba. Zażądała astronomicznych sum. Mąż dla świętego spokoju mówił „tak, tak, tak". Pomagał jej, dawał jej pieniądze na psychiatrę. Próbowaliśmy jej pomagać, załatwialiśmy jej pracę, ale teraz nie wiem, co się z nią dzieje – mówiła Liliana Urbańska w rozmowie z WP.

Dziś wieczorem Mariusz Zielke ma poinformować o szczegółach sprawy. Książkę Bejbi Moniki M., przedstawiający całą jej historię, można nabyć poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Bejbi
Monika M.0
Okładka książki - Bejbi

Bejbi może okazać się jedną z najbardziej kontrowersyjnych książek tego lata. Dziewczyna, która świadczyła usługi seksualne dla wyższych sfer...

dodaj do biblioteczki
Autor
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Banialuki do zabawy i nauki
Agnieszka Frączek
Banialuki do zabawy i nauki
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Pokaż wszystkie recenzje