Bella Germania - odc 1, 2 i 3: Co wydarzy się w telewizyjnym filmowym spektaklu?

Data: 2022-06-21 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Po raz kolejny na antenach Telewizji Polskiej widzowie będą mieli okazję ujrzeć trzyczęściowy telewizyjny film Bella Germania, adaptację znanej powieści Daniela Specka zrealizowaną przez stację ZDF.

Obrazek w treści 

Bella Germania opowieść o młodej projektantce mody, która odkrywa fascynującą oraz pełną cierpienia historię swoich rodziców? Jak spektakularny romans zamienił się w wielki dramat całej rodziny?

Bella Germania - opis 1 odcinka

Bella Germania opowiada historię młodej projektantki mody Julii, która odkrywa, że tak naprawdę ma włoskie korzenie. Pragnie odkryć, kim jest jej ojciec, żyjący obecnie w słynnym Turynie. Dziewczyna jest tak zdesperowana, że postanawia za wszelką cenę zrobić wszystko, aby odkryć historię uczucia, które połączyło jej rodziców.

Czytaj także: Bella Germania – podzielony na trzy części film obyczajowy, z cyklu „Zakochana Jedynka”

Z każdym kolejnym krokiem odkrywa nie tylko historię wielkiego romansu, ale także i dramatyczne wydarzenia dotykające również jej piękną babcię Guliettę.

Bella Germania 2 odcinek - co będzie?

Bohaterka postanawia bezpośrednio skontaktować się z ojcem, ale ten za nic nie chce utrzymywać tej relacji. Panna Becker wymusza na nim spotkanie i decyduje się wyruszyć do Włoch.

Czytaj również: Specjalista - Jak dokonać zemsty po latach?

Młoda projektantka stara się dowiedzieć, co dokładnie zadziało się w przeszłości, że aż tak mocno Vincenzo odciął się od rodziny oraz swojej ojczyzny.

Bella Germania 3 część - co wydarzy się w ostatnim odcinku?

Po wielu próbach ostatecznie dochodzi do spotkania, a nawet wspólnej wyprawy do stolicy Bawarii. To doskonała okazja, aby zdradzić, do czego doszło w końcówce lat 70. ubiegłego wieku. Julia jest wręcz zszokowana dramatyczną przeszłością rodziców, jej babki Giullietty i tajemniczego Enzo...

Czytaj również: Gentleman z rewolwerem – Miłość nie wszystkich zmienia?

Bella Germania - adaptacja popularnej powieści

Podzielony na trzy części film jest bezpośrednią adaptacją powieści Bella Germania, autorstwa Daniela Specka, która wydawana została przez wydawnictwo Czarna Owca.

Książkę "Bella Germania" można kupić taniej poniżej:

Tagi: miniserial, ekranizacja, tvp, Niemcy, moda,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Bella Germania
Daniel Speck0
Okładka książki - Bella Germania

Monachium, 2014 rok. Świat Julii wywraca się do góry nogami, gdy krok od odniesienia sukcesu nagle poznaje Vincenta, który twierdzi, że jest jej dziadkiem...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy