Bracia Sun, komediowy serial akcji o zabójczych braciach i matce, już na Netflix

Data: 2024-01-04 12:20:11 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Dziś na Netflix wśród premier znalazła się także inna głośna produkcja, serial amerykański, komediowa, kryminalna opowieść akcji, w znanej, oscarowej obsadzie, pełna zwrotów akcji, śmiesznych, ale i zabójczych sytuacji. Serial o pewnej rodzinie, dziś debiutuje na platformie. 

Jenny Yang jako Xing, Johnny Kou jako Big Sun, Justin Chien jako Charles Sun, Michelle Yeoh jako Mama Sun w serialu "Bracia Sun" na Netflix Inf. pras. zdjęcie: James Clark/Netflix

Nowy serial oryginalny od Netflix nosi tytuł Bracia Sun i jest produkcją zarówno zabawną, jak i trzymającą w napięciu, i pełną elementów akcji. Co wiemy o serialu? O czym dokładnie opowiada? Czy warto go obejrzeć? 

Bracia Sun – opis 

Serial Bracia Sun to komedia akcji, i jednocześnie produkcja kryminalna, ze zwrotami akcji. Akcja serialu rozpoczyna się po zamachu na bossa potężnej tajwańskiej triady. Wtedy to, jego najstarszy syn, zajmujący się zawodowo zabijaniem Charles „Chairleg” Sun jedzie do Los Angeles. 

   Czytaj również: Premiery Netflixa w styczniu 2024. Nowe filmy i seriale na początek 2024 roku!

Tam postanawia chronić swoją matkę, Eileen  i młodszego brata, Bruce'a, który kompletnie nie wiedział czym zajmowała się jego rodzina. Na miejscu bracia muszą stawić czoła nie tylko wrogom, ale i własnym, podupadłym relacjom. 

Bracia Sun - obsada i twórcy

W serialu Bracia Sun, produkcji amerykańskiej udział biorą aktorzy właśnie z tego kraju, a w obsadzie znaleźli się aktorzy oscarowi. W głównych rolach: Michelle Yeoh jako mama Sun, Justin Chien jako Charles „Chairleg” Sun i Sam Song Li jako Bruce. W pozostałych rolach: Highdee Kuan, Joon Lee, Alice Hewkin, Jon Xue Zhang.

    Czytaj również: Bracia Sun, informacje o filmie - opis

Reżyserem serialu jest Kevin Tancharoen oraz Viet Nguyen.

Bracia Sun – kiedy premiera?

Serial Bracia Sun to kolejna oryginalna produkcja oryginalna Netflix. Premiera na platformie Netflix miała miejsce dnia dzisiejszego,  w godzinach porannych 4 stycznia 2024 roku. 

Czytaj również: Śnieżne bractwo, oparty na faktach dramat biograficzny o katastrofie i przetrwaniu na Netflix

Bracia Sun – opinie o filmie

Serial Bracia Sun może przypaść do gustu przede wszystkim widzom lubiącym pełne akcji, ale i nie pozbawione humoru produkcje kryminalne i akcji. Serial warto obejrzeć także ze względu na obsadę. W serialu gra bowiem oscarowa aktora, Michelle Yeoh.

Czytaj również: Kryptoprzekręt - film dokumentalny o wielkim oszustwie w erze kryptowalut z premierą na Netflix

Więcej na temat świata filmu i serialu, także opowieści komediowych i akcji, znajdziecie w naszym dziale nowości filmowe.

Bracia Sun – książki

Bracia Sun to produkcja, która powstała na bazie własnego scenariusza, co oznacza, że nie ma swojego odpowiednika książkowego. My w zamian polecamy jednak inną książkę, o tytule Trauma, której autorem jest Sabina Lavender

Książkę "Trauma" wydawnictwa Novae Res można kupić taniej poniżej: 

Tagi: netflix, seriale, akcja, komedie, kryminalne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje