Bridgertonowie – W świecie intryg miłosnych...

Data: 2020-12-20 21:03:47 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Bridgertonowie to nowa serialowa adaptacja powieści Mój książę, zabierającego widzów do świata nietypowych związków miłosnych, odbywających się w Londynie czasów regencji. Jak w tych czasach radzono sobie z miłosnymi emocjami oraz... ich brakiem?

Obrazek w treści Bridgertonowie – W świecie intryg miłosnych... [jpg] FOT: LIAM DANIEL/NETFLIX

Bridgertonowie to nowy serial na Netflixie, dostępny od 25 grudnia 2020 roku na platformie strumieniowej Netflix, prezentującą kontrowersyjną opowieść znaną dotychczas z kart powieści Julii Quinn.

Co wiemy o adaptacji serialowej Bridgertonowie?

Bridgertonowie – opis 

Fabuła serialu Bridgertonowie ukazuje nam opowieść o Daphne Bridgerton, najstarszej córki potężnego rodu, która zmaga się z problemami miłosnymi. Kobieta koniecznie chce wyjść za mąż, lecz w epoce regencji, ta za nic nie może znaleźć ukochanego z Londynie. Ten nie chce się jednak pojawić.

Na drugim biegunie znajduje się książę Hastings, który nie może się opędzić od kobiet nim zainteresowanych, jednakże... ten nie chce być z żadną z nich. Oboje odnajdują idealne dla siebie rozwiązanie.

Młodzi decydują się zawrzeć związek-przykrywkę, dzięki któremu pozbędą się swoich problemów, dając sobie nieco spokojnego czasu na kolejne działania. To jednak jedynie rozpoczyna lawinę zaskakujących zdarzeń....

Bridgertonowie – wszystkie odcinki

Netflix i studio Shondaland zdecydowały się przygotować debiutancko osiem odcinków serii, które natychmiast będzie można ujrzeć w dniu premiery na Netflixie. Premiera odbędzie się 25 grudnia 2020 roku.

  • Sezon 1
    • Odcinki 1 - 8

Bridgertonowie – 2 sezon?

W czwartek, 21 stycznia 2021 r., Netflix oficjalnie potwierdził, że powstanie 2 sezon serialu Bridgertonowie. Szczegółowe informacje na temat 2 sezonu Bridgertonów znaleźć można w naszym najnowszym artykule: Oficjalnie: Będzie 2 sezon serialu "Bridgertonowie"

Bridgertonowie – zwiastun

Serial Bridgertonowie ma zapewnić nam nie tylko wielkie emocje, ale także wiele uroku wraz z mocnym naciskiem na urodzenie oraz skandale, napędzającej opowieść pierwszej produkcji studia Shondaland opracowanej dla Netflixa.

Bridgertonowie – ile odcinków? Gdzie zobaczyć?

Bridgertonowie zadebiutują 25 grudnia 2020 roku (od godziny 9:00 naszego czasu) w ramach pierwszego sezonu, składającego się z ośmiu odcinków pierwszej serii, dostępnej do swobodnego obejrzenia w całości już w dniu premiery.

Bridgertonowie – czy warto zobaczyć? Recenzja

Bridgertonowie to serialowy odpowiednik lektury harlequinów – to lekka, sprawnie zrealizowana, momentami autentycznie zabawna produkcja. Można ją potraktować jako typową guilty pleasure. W naszym serwisie dostępna jest recenzja serialu Bridgertonowie. Przeczytajcie ją przed seansem.   

Bridgertonowie – książka

Serial Bridgertonowie bazuje na powieści Julii Quinn zatytułowanej Mój książe, za sprawą której będziemy mogli lepiej się zaznajomić z losami Dafne Bridgerton oraz księcia Hastingsa, którzy wspólnie opracowali niezwykły, odważny i jednocześnie szalony plan.

Książkę Mój książę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Mój książę
Julia Quinn2
Okładka książki - Mój książę

Dafne Bridgerton jest urocza i inteligentna – ale nie wiedzieć czemu mężczyźni widzą w niej tylko przyjaciółkę. Żaden z londyńskich kawalerów...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Głosujcie na Wilka!
Davide Cali ;
Głosujcie na Wilka!
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Pokaż wszystkie recenzje