Bridgertonowie – W świecie intryg miłosnych...

Data: 2020-12-20 21:03:47 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Bridgertonowie to nowa serialowa adaptacja powieści Mój książę, zabierającego widzów do świata nietypowych związków miłosnych, odbywających się w Londynie czasów regencji. Jak w tych czasach radzono sobie z miłosnymi emocjami oraz... ich brakiem?

Obrazek w treści FOT: LIAM DANIEL/NETFLIX

Bridgertonowie to nowy serial na Netflixie, dostępny od 25 grudnia 2020 roku na platformie strumieniowej Netflix, prezentującą kontrowersyjną opowieść znaną dotychczas z kart powieści Julii Quinn.

Co wiemy o adaptacji serialowej Bridgertonowie?

Bridgertonowie – opis 

Fabuła serialu Bridgertonowie ukazuje nam opowieść o Daphne Bridgerton, najstarszej córki potężnego rodu, która zmaga się z problemami miłosnymi. Kobieta koniecznie chce wyjść za mąż, lecz w epoce regencji, ta za nic nie może znaleźć ukochanego z Londynie. Ten nie chce się jednak pojawić.

Na drugim biegunie znajduje się książę Hastings, który nie może się opędzić od kobiet nim zainteresowanych, jednakże... ten nie chce być z żadną z nich. Oboje odnajdują idealne dla siebie rozwiązanie.

Młodzi decydują się zawrzeć związek-przykrywkę, dzięki któremu pozbędą się swoich problemów, dając sobie nieco spokojnego czasu na kolejne działania. To jednak jedynie rozpoczyna lawinę zaskakujących zdarzeń....

Bridgertonowie – wszystkie odcinki

Netflix i studio Shondaland zdecydowały się przygotować debiutancko osiem odcinków serii, które natychmiast będzie można ujrzeć w dniu premiery na Netflixie. Premiera odbędzie się 25 grudnia 2020 roku.

  • Sezon 1
    • Odcinki 1 - 8

Bridgertonowie – 2 sezon?

W czwartek, 21 stycznia 2021 r., Netflix oficjalnie potwierdził, że powstanie 2 sezon serialu Bridgertonowie. Szczegółowe informacje na temat 2 sezonu Bridgertonów znaleźć można w naszym najnowszym artykule: Oficjalnie: Będzie 2 sezon serialu "Bridgertonowie"

Bridgertonowie – zwiastun

Serial Bridgertonowie ma zapewnić nam nie tylko wielkie emocje, ale także wiele uroku wraz z mocnym naciskiem na urodzenie oraz skandale, napędzającej opowieść pierwszej produkcji studia Shondaland opracowanej dla Netflixa.

Bridgertonowie – ile odcinków? Gdzie zobaczyć?

Bridgertonowie zadebiutują 25 grudnia 2020 roku (od godziny 9:00 naszego czasu) w ramach pierwszego sezonu, składającego się z ośmiu odcinków pierwszej serii, dostępnej do swobodnego obejrzenia w całości już w dniu premiery.

Bridgertonowie – czy warto zobaczyć? Recenzja

Bridgertonowie to serialowy odpowiednik lektury harlequinów – to lekka, sprawnie zrealizowana, momentami autentycznie zabawna produkcja. Można ją potraktować jako typową guilty pleasure. W naszym serwisie dostępna jest recenzja serialu Bridgertonowie. Przeczytajcie ją przed seansem.   

Bridgertonowie – książka

Serial Bridgertonowie bazuje na powieści Julii Quinn zatytułowanej Mój książe, za sprawą której będziemy mogli lepiej się zaznajomić z losami Dafne Bridgerton oraz księcia Hastingsa, którzy wspólnie opracowali niezwykły, odważny i jednocześnie szalony plan.

Książkę Mój książę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Mój książę
Julia Quinn1
Okładka książki - Mój książę

Dafne Bridgerton jest urocza i inteligentna – ale nie wiedzieć czemu mężczyźni widzą w niej tylko przyjaciółkę. Żaden z londyńskich kawalerów...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Szczęściarz
Marta Dębowska
 Szczęściarz
Kto szuka, ten znajdzie
Dorota Wójcik ;
Kto szuka, ten znajdzie
Pokaż wszystkie recenzje