Oficjalnie: Będzie 2 sezon serialu "Bridgertonowie"

Data: 2021-01-21 16:50:39 Autor: Piotr Piekarski

To już pewne – będzie 2 sezon serialu Bridgertonowie. Netflix potwierdził, że wiosną ruszą zdjęcia do nowego sezonu serialu. 

Obrazek w treściFot. LIAM DANIEL/NETFLIX

Popularny serial Bridgertonowie powróci z 2 sezonem. Kontynuacja popularnego serialu Netflixa została oficjalnie potwierdzona przez serwis streamingowy. 

Bridgertonowie – opis 2 sezonu

Co wydarzy się w 2 sezonie serialu Bridgertonowie? W najnowszym sezonie powracamy do historii Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor), będącej jedną z najstarszych córek poważanej brytyjskiej familii, która wkracza na londyńskie salony w epoce regencji.  Dziewczyna pragnie poślubić mężczyznę, którego naprawdę pokocha, jednak czy będzie jej dane poznać, czym jest miłość? Niebawem Daphne poznaje księcia Hastingsa, a to na zawsze zmienia jej życie. 

Czytaj także: Bridgertonowie – W świecie intryg miłosnych...

W zapowiedzi nowego sezonu napisano, że w najnowszym sezonie filmowcy skupią się na losach Lorda Anthony’ego Bridgertona. 

Bridgertonowie – kiedy premiera 2 sezonu? 

Nowy sezon serialu Bridgertonowie został oficjalnie potwierdzony przez Netflix w czwartek, 21 stycznia. Prace nad nowym sezonem serialu zostaną rozpoczęte wiosną tego roku. 

Czytaj także: Już jest! Na Netflixie pojawił się 5 sezon Riverdale!

Na ten moment nieznana jest dokładna data premiery 2 sezonu serialu Bridgertonowie. Można spodziewać się, że na Netflixie pojawi się pod koniec 2021 r. lub na początku 2022 r. 

Bridgertonowie – zapowiedź 2 sezonu 

Wraz z informacją o nowym sezonie Bridgertonów, w sieci zadebiutowała oficjalna filmowa zapowiedź 2 serii. Poniżej zobaczyć można film, w którym pojawiają się najważniejsze postaci serialu: 

Bridgertonowie – recenzja

Czy warto zobaczyć serial Bridgertonowie? Na to pytanie w swojej recenzji stara się odpowiedzieć redaktor naszego seriwsu. 

„Bridgertonów” należy traktować jako przyjemny seans na wieczór po tych wszystkich przedświątecznych przygotowaniach, któremu wielu z nas oddawało się przez ostatnie dni czy tygodnie. Warto poddać się urokowi lekkiej, dowcipnej narracji, bohaterów, których nie sposób nie polubić, docenić piękno scenografii i zdjęć. Nie jest to wprawdzie „Downton Abbey”, ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma

- całą recenzję przeczytać można tutaj

Bridgertonowie – książki

Serial Bridgertonowie powstał na podstawie książek historycznych Julii Quinn, w tym powieści Mój książę. Powieść kupić możecie poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Mój książę
Julia Quinn1
Okładka książki - Mój książę

Dafne Bridgerton jest urocza i inteligentna – ale nie wiedzieć czemu mężczyźni widzą w niej tylko przyjaciółkę. Żaden z londyńskich kawalerów...

dodaj do biblioteczki
Autor