Britney Spears pisze własną powieść

Data: 2021-10-11 15:47:59 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Znana piosenkarka Britney Spears pisze własną powieść. W książce opowie o dziewczynie, która uwięziona jest w otchłani z powodu traumy i bólu. Publikacja stanowić ma rozliczenie z przeszłością.

Obrazek w treściFot. kadr z plakatu Britney kontra Spears / Netflix

Britney Spears uznawana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd amerykańskiego show-biznesu. W ostatnich latach media rozpisywały się zwłaszcza na temat stanu psychicznego artystki i jej walki o odzyskanie prawa do decydowanie o sobie. 

Britney Spears biografia

Przypomnijmy, że w 2007 r. Britney Spears przeszła poważne załamanie nerwowe. i to właśnie wówczas opiekę przejął nad nią jej ojciec. Ustanowiony przez sąd, miał prawo do zarządzania majątkiem znanej artystki. Po latach sądowych przepychanek,  tego roku Jamie Spears oficjalnie oświadczył, że nie będzie dalej zarządzał majątkiem. 

Może zainteresować cię także...

Od tego czasu doszło do sporych zmian w życiu Britney. Przede wszystkim ponownie zaczęła być aktywna w życiu medialnym. Tymczasem piosenkarka planuje wydanie własnej książki. 

Britney Spears wydaje książkę

Britney Spears zapowiedziała na swoim Instagramie, że planuje napisać własną powieść. Opowie w niej o historii dziewczyny, która została zamordowana, a jej duch trafił do otchłani. Tam tkwić ma przez lata z powodu traumy i ból. 

Piszę książkę o dziewczynie, która została zamordowana. Teraz jej duch trwa w otchłani przez traumę i ból. Teraz ta dziewczyna nie wie, jak przejść do świata, który znała

– poinformowała na swoim profilu artystka. 

W dalszej części swojego wpisu, Britney podkreśla, że jej bohaterka otrzymuje jednak wreszcie szansę na to, by wyjść z „otchłani” i rozliczyć się ze swoimi mordercami albo rozpocząć nowe życie. 

Britney Spears trafia na Netfliksa 

Poza jednym wpisem w social mediach, o książce Britney Spears wciąż niewiele wiadomo. Nie ma pewności, czy artystka zawarła umowę z jakimkolwiek domem wydawniczym lub czy planuje wydać powieść sama. Brak też nawet przybliżonej daty premiery powieści.  Jednocześnie dziennikarze już teraz w opisie historii doszukują się wątków autobiograficznych.

Może zainteresować cię także...

Spears nie ucieka od mówienia o sobie i swoich problemach. Całkiem niedawno zrobiła to bowiem w programie dokumentalnym Netfliksa, który zatytułowany został Britney kontra Spears.

Film dokumentalny przedstawiać ma nieznane dotąd wywiady i dokumenty pokazujące walkę o niezależność artystki.  Wiosną 2021 roku pojawił się  z kolei film Kto wrobił Britney Spears, który zrealizowany został przez „New York Times”. 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje