Nowe ceny na Netflixie! Co się zmieni?

Data: 2021-08-05 14:18:10 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Netflix zapowiedział zmiany w cenach swoich usług. Od czwartku klienci będą musieli liczyć się ze zmianami w cenach pakietów.

Obrazek w treści

Od czwartku, 5 sierpnia, zmieniają się ceny usług abonamentowych od Netflixa. Teraz część klientów zapłaci więcej za możliwość korzystania z platformy streamingowej.

Nowe ceny na Netflix 2021

Netflix podnosi ceny dla jednego ze swoich pakietów – to już pewne. To zła wiadomość dla tych użytkowników, którzy korzystają z  najdroższego pakietu Netflixa – Premium – który dotychczas kosztował widzów 52 złote.

Czytaj także: Będzie ekranizacja książki „Ragdoll”! Lucy Hale w obsadzie

Najwyższy z pakietów, umożliwiający oglądanie jednocześnie na czterech ekranach w najwyższej jakości, od teraz kosztuje osiem złotych więcej – 60 złotych. To jedyny wzrosty ceny, który zaplanował Netflix na ten czas.

Jednocześnie Netflix obniża pakietu Podstawowego. W ramach podstawowego pakietu w tym samym momencie programy i seriale na Netflixie oglądać można na jednym urządzeniu. Cena tego pakietu zostaje obniżona z 34 na 29 złotych.

Bez zmian pozostaje cena pakietu Standard, który umożliwia jednoczesne oglądanie produkcji na 2 urządzeniach. Za ten pakiet zapłacimy 43 złote miesięcznie.

Netflix 2021 – ile kosztuje

Ceny Netflix 2021Fot. Netflix

Poniżej przedstawiamy wszystkie ceny za Netflix w 2021 roku:

  • Pakiet Podstawowy – 29 złotych / miesiąc
  • Pakiet Standard – 43 złote / miesiąc
  • Pakiet Premium – 60 złotych / miesiąc

Netflix – jak mieć taniej?

Wielu widzów Netflixa zastanawia się, czy istnieją legalne sposoby na to, by w tańszy sposób otrzymać dostęp do Netflixa.

Chociaż oficjalnie Netflix nie informuje o takiej możliwości, warto sprawdzić, czy dostępu do serwisu nie oferuje w promocyjnych cenach operator telefoniczny, który w ten sposób zachęca do zakupu dodatkowych pakietów internetowych.

Czytaj także: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 1 do 8 sierpnia sierpnia 2021 roku

Inną opcją jest skorzystanie z oferty Canal+ online, które niedawno nawiązało współpracę z Netflixem i w ramach wspólnego pakietu otrzymuje się dostęp do produkcji Canal+ oraz serwisu Netflixa.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy