Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 1 do 8 sierpnia sierpnia 2021 roku

Data: 2021-08-01 11:55:19 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Tradycyjnie jak co tydzień serdecznie zapraszamy na przegląd najciekawszych premier jakie pojawią się na platformie Netflix, tym razem już w drugim wakacyjnym miesiącu. Zapraszamy na przegląd wybranych nowości platformy, zarówno filmowych, jak i serialowych na nadchodzący tydzień. 

Obrazek w treści

  • W dniach od 1 do 8 sierpnia na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W ofercie platformy premiera sporo filmów grozy i produkcji polskich.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 25 lipca do 1 sierpnia 2021.

Kolejny tydzień premier na Netflix to dość szeroka oferta, głównie filmowa, z które postaraliśmy się wybrać te według nas najciekawsze tytuły. Wśród propozycji filmowych sporo produkcji grozy. Są także filmy polskie skupione na tematyce wojennej i serialowe kontynuacje. Sprawdźcie także koniecznie co można zobaczyć w wakacje na Netfliksie.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 1 do 8 sierpnia 2021.

Dom z koszmarów – premiera 4 sierpnia 2021 roku

Zaczynamy od mocnego uderzenia, horroru, filmu który opowiada o młodym małżeństwie, które próbując ratować swoją relację, wprowadza się do nowego, wymarzonego domu. Wkrótce okazuje się, że przeszłość tego miejsce jest tak przerażająca, że nie da się o niej zapomnieć. 

Chmara – premiera 6 sierpnia 2021 roku

Kolejny horror w tygodniowej ofercie Netfliksa, tym razem produkcji francuskiej. Jego bohaterką jest kobieta hodująca szarańczę, która ma posłużyć w przyszłości jako wysokobiałkowy pokarm. Problem w tym, że owady zaczynają gustować….w ludzkiej krwi. 

Inspekcja - premiera 6 sierpnia 2021 roku

Pierwsza polska produkcja filmowa, dramat o tematyce społecznej i wojskowej. Mroczna opowieść rozgrywająca się w czasach stalinowskich, a jej bohaterem jest rosyjski oficer. Próbuje on przekonać polskich jeńców obozu dla żołnierzy, by zaczęli współpracować z komunistycznymi władzami. 

Control Z (sezon 2) - premiera 6 sierpnia 2021 roku

Kolejny, drugi już sezon meksykańskiego serialu dla nastolatków. W trzymającym w napięciu dramacie śledzimy dalsze losy i nauczycieli pewnego meksykańskiego liceum. Postarają się dowiedzieć kto próbuje pomścić Luisa. 

Jutro pójdziemy do kina - premiera 6 sierpnia 2021 roku

Kolejny polski film, tym razem dramat rozgrywający się tuż przed wybuchem II wojny światowej. Historia trzech maturzystów, którzy planują swoje dalsze życie. Ich plany i marzenia krzyżuje niestety wybuch wojny. 

Vivo - premiera 6 sierpnia 2021 roku

Musical przeznaczony dla najmłodszych widzów, którego bohaterem jest utalentowany muzycznie kinkażu. Pewnego dnia rusza w niezwykle ekscytującą podróż, ku swemu przeznaczeniu i w misji doręczenia piosenki miłosnej. 

Hit & Run (sezon 1) – premiera 6 sierpnia 2021 roku

Pierwszy sezon mrocznego serialu sensacyjnego, którego bohaterem jest mężczyzna pragnący poznać prawdę o śmierci swojej żony. Dochodzenie w tej sprawie wkrótce wciąga go w sieć intryg i przeróżnych sekretów. Te ciągną się od Nowego Jorku po daleki Tel Awiw. 

Sok z żuka -  premiera 1 sierpnia 2021 roku

Komediowy horror o małżeństwie, który ginie tragicznie, po czym wraca do swojego domu już jako duchy. Niestety ich dom jest już zajęty przez innych mieszkańców. Chcąc wypędzić ich z domu, bratają się z demonem o bardzo niecodziennych pomysłach. 

Poltergaist - premiera 1 sierpnia 2021 roku

Remake klasycznego horroru, mrożąca krew w żyłach historia rodziny z przedmieścia, która pewnego dnia odkrywa przerażającą prawdę. Podejrzewają, że ich dom został nawiedzony przez dychy, które próbują zrobić im krzywdę. 

Wyznania Gejszy - premiera 1 sierpnia 2021 roku

Dramat historyczny oparty na powieści Arthura Goldena o takim samym tytule. Opowieść o młodej Japonce sprzedanej do domu gejsz. Wkrótce zostaje jedną z najbardziej popularnych i pożądanych gejsz Kioto. Niestety los jej nie oszczędza. 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy