Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 25 lipca do 1 sierpnia 2021 roku

Data: 2021-07-25 10:30:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Jak co tydzień zapraszamy na przegląd najciekawszych premier jakie pojawią się na platformie Netflix w kolejnym wakacyjnym tygodniu. Serdecznie zapraszamy na przegląd wybranych nowości platformy, zarówno filmowych, jak i serialowych. 

Obrazek w treści

  • W dniach od 25 lipca do 1 sierpnia na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W ofercie platformy premiera polskiej filmowej produkcji
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 18 do 25 lipca 2021 roku.

Kolejny tydzień premier na Netflix to słabsza oferta, zarówno filmowa, jak i serialowa. W premierach Netfliksa pojawiają się głównie filmy fabularne. Debiutuje polska produkcja akcji o zawodniku MMA, a także komediowe kino akcji. Sprawdźcie także koniecznie co można zobaczyć w wakacje na Netfliksie.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 25 lipca do 1 sierpnia 2021.

Aniołki Charliego – premiera 26 lipca 2021 roku

Zaczynamy od sensacyjnej komedii, kolejnej odsłony Aniołków Charliego, których do tej pory doczekaliśmy się aż trzech. Opowieść koncentruje się na trzech kobietach, Sabinie Wilson, Elenie Houghlin i Jane Kano, pracujących w agencji ochroniarsko-śledczej, dla tajemniczego Charliego. Aniołki nie mają łatwego zadania, a każda z nich wkrótce staje przed poważnym wyzwaniem. 

Bartkowiak - premiera 28 lipca 2021 roku

Polska filmowa propozycja, będąca kryminałem, skupionym wokół zawodnika walk MMA, Tomka. Chłopak postanawia zerwać z walkami, wyjechać i rozpocząć nowe życie. Niestety do powrotu na ring zmusza do niespodziewana śmierć bardzo bliskiej mu osoby. Wraca zatem, przejmuje nocny klub o nazwie Ring, wkracza na drogę przestępstwa, wszystko po to, by poznać prawdę o śmierci ukochanej i bliskiej mi osoby. 

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) – sezon 3 - premiera 28 lipca 2021 roku

Trzeci sezon niemieckiego, prześmiewczego serialu o nietypowej tematyce, produkcji przeznaczonej dla młodzieży. Historia tym razem koncentruje się wokół Moritza. W jego życiu, i jego biznesie zaczyna się  dziać naprawdę sporo przedziwnych, zaskakujących, a przede wszystkim zabawnych wydarzeń. 

Adrenalina - premiera 28 lipca 2021 roku

Klasyczny film akcji  z Jasonem Stathamem w roli głównej. Trzymająca w napięciu historia Cheva Cheliosa, który pewnego dnia dowiaduje się, że zostało mu niewiele życia, bo właśnie został otruty. Jedyną szansę na utrzymanie się przy życiu, jest produkowanie jak największej ilości adrenaliny, którą teraz musi zapewnić swojemu organizmowi. 

Nie uciekniesz od miłości – premiera 29 lipca 2021 roku

Klasyczna komedia romantyczna, której bohaterką jest Erica, piosenkarka z ambicją i podupadającą karierą. Aby utrzymać się w biznesie, godzi się na występ na weselu, jak się wkrótce okazuje jej byłego chłopaka. Szybko przekonuje się, że wciąż żywi gorące uczucia do swego byłego, który właśnie bierze ślub. Brat pana młodego musi zrobić wszystko, by para ponownie nie zapałała do siebie wielką miłością. 

Quter Banks (sezon 2) – premiera 30 lipca 2021 roku

Drugi sezon trzymającego w napięciu serialowego dramatu przeznaczonego dla nastolatków. Opowieść skupiona wokół grupki młodzieży, którzy po raz kolejny zmierzą się z tajemnicą, staną oko w oko z przygodą. W ich życiu pojawiają się starzy i nowi wrogowie i zwykłe codzienne problemy. Celem bohaterów Quter Banks jest polowanie na skarb, który czeka na odkrycie. 

Ostatni najemnik - premiera 30 lipca 2021 roku

Przegląd wybranych propozycji od Netfliksa kończymy komediowym filmem akcji z gwiazdą kina i sportów walki, Jeanem-Claudem Van Dammem. Wciela się on w Richarda Brumère, czyli "La Brume” inaczej „Mgła”, byłego agenta francuskiego wywiadu, który po 25 latach wraca do akcji, tym razem w roli najemnika. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy