reklama

Canal+ i Netflix w jednym abonamencie. Giganci łączą siły

Data: 2021-08-02 12:09:47 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Telewizyjni giganci łączą siły. Już teraz klienci będą mogli skorzystać z połączonej oferty Netflixa oraz Canal+.

Obrazek w treści

Mamy dobrą wiadomość dla filmomaników! Canal+ oraz Netflix połączyły siły i teraz w ramach jednego wspólnego pakietu oferowane będą wspólne usługi obu platform.

Filmy Canal+ na Netflixie?

Jak poinformowało w poniedziałek, 2 sierpnia, biuro prasowe Canal+, już dostępna jest nowa oferta, w ramach której widzowie otrzymają dostęp do dwóch serwisów streamingowych. Nowa oferta Canal+ to propozycja dla tych widzów, którzy dotychczas korzystali z obu platform, płacąc podwójnie abonament.

Dzięki naszemu partnerstwu zaoferujemy polskim widzom CANAL+ jeszcze bogatszy dostęp do ich ulubionych seriali, filmów oraz wyjątkowych tytułów dla najmłodszych z unikalnej biblioteki Netflix. Tym samym stworzyliśmy na polskim rynku  jedyną w swoim rodzaju ofertę online z dostępem do najlepszych filmów, seriali i transmisji sportowych

– mówi Maja Porczyńska z Canal+.

Jednocześnie warto zauważyć, że nie chodzi o włączenie produkcji oryginalnych Canal+ do oferty Netflixa czy odwrotnie, a współpracę obu platform. W ramach jednego abonamentu, widzowie będą mieli dostęp do obu platform streamingowych – popularnego Netflixa oraz oficjalnego serwisu Canal+ online.

Canal+ online oraz Netflix – jaka cena za wspólny pakiet?

Za nowy pakiet Canal+ będą musieli zapłacić niemałą sumą. Miesięcznie za dostęp do obu serwisów trzeba będzie zapłacić 65 złotych. W pierwszym miesiącu w ramach promocji widzowie zapłacą jedynie 40 złotych.

Czytaj także: Premiery Netflixa w sierpniu. Co warto zobaczyć?

W ramach oferty dostęp do Netflixa oferowany będzie w ramach najtańszego pakietu „Standard”, który umożliwia oglądanie treści na 2 urządzeniach jednocześnie. Przypomnijmy, że koszt samego pakietu „Standard” na Netflixie to 34 zł miesięcznie.

Miesięczna cena dostępu do Canal+ online to 45 złotych (bez uwzględnienia zniżki na pierwszy miesiąc korzystania z usługi). W sumie daje to więc widzom oszczędność w kwocie 14 złotych miesięcznie.

Czytaj także: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 1 do 8 sierpnia sierpnia 2021 roku

Jednocześnie Netflix nie jest jedynym z usługodawców, których wspiera Canal+ online. Za dodatkowe 10 złotych wykupić można m.in. dostęp do produkcji HBO. Podobną usługę w przypadku HBO oferuje także Player.pl.

Mnogość platform streamingowych

W ostatnim czasie na rynku pojawia się coraz więcej serwisów streamingowych, które za cykliczną opłatę udostępniają bibliotekę seriali i filmów, często również przedpremierowych produkcji oryginalnych.

W Polsce wciąż najpopularniejszymi pozostają serwisy takie jak Netflix, HBO GO czy Player.pl, chociaż coraz więcej osób interesuje się także innymi portalami – jak Canal+ online, Apple TV+ czy Amazon Prime.

Czytaj także:  Disney+, Amazon Prime Video, Hulu, Paramount - czy w Polsce pojawią się nowi konkurenci Netflixa?

Kolejne platformy czekają także na oficjalny start w Polsce. Wśród nich znajduje się serwis od Disneya – Dsiney+, którego data premiery w naszym kraju wciąż nie jest znana. Na następny rok przesunięto również premierę HBO Max, które zastąpić ma w Polsce HBO GO.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje