Chłopiec zwany Gwiazdką, magicznie świąteczna opowieść zadebiutowała na Netflix

Data: 2021-11-24 12:07:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kolejny świąteczny film, Chłopiec zwany Gwiazdką, produkcja w gwiazdorskiej obsadzie, filmowa opowieść oparta na znanej książce dla dzieci o takim samym tytule, dziś debiutuje na platformie Netflix. 

Obrazek w treści

Film Chłopiec zwany Gwiazdką to magiczna, pełna świątecznego klimatu opowieść o tym, że wszystko jest możliwe. Film już teraz możecie obejrzeć na wspomnianej platformie. Sprawdźmy zatem co ma nam do zaoferowania. 

Chłopiec zwany Gwiazdką – opis filmu 

Film Chłopiec zwany Gwiazdką to magiczna opowieść, która przybliża nam pochodzenie Świętego Mikołaja. Jej bohaterem jest nastolatek, chłopiec o imieniu Nikolas, który pewnego dnia, w towarzystwie gadającej myszy oraz renifera, rusza w poszukiwaniu swojego ojca. 

          Czytaj również: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 19 do 26 listopada 2021 roku

Wyrusza zatem na zaśnieżoną, mroźną Północ, ruszając śladami taty, który próbuje odnaleźć legendarną wioskę elfów. Wkrótce to co wydaje się niemożliwe, odkrywa przez nim swoje wrota i w życie chłopca wkracza magia i jego przeznaczenie. 

Chłopiec zwany Gwiazdką – obsada filmu

Film familijny i świąteczny, o tytule Chłopiec zwany Gwiazdką to produkcja, w której znaleźli się bardzo znani aktorzy. W roli Nikolasa - Henry Lawfull (Nędznicy), zaś w roli jego ciotki Ruth wystąpiła Maggie Smith, znana z serii filmów Harry Potter czy z serialu i filmu Downton Abbey czy Downton Abbey: Nowa epoka

             Czytaj również: Chłopiec zwany Gwiazdką, informacje o filmie - opis

W pozostałych rolach: Kristen Wiig, Michiel Huisman, Sally Hawkins, Toby Jones, Zoe Margaret Colletti, Jim Broadbent, Sinead Phelps.

Reżyserem filmu jest Gil Kenan, który ma na swoim koncie filmy: Straszny dom, Poltergeist, Miasto cienia, Krzyk.

Chłopiec zwany Gwiazdką – gdzie obejrzeć film

Film Chłopiec zwany Gwiazdką to produkcja oryginalna platformy Netflix. Dlatego też ten świąteczny, radosny film zasilił bibliotekę Netfliksa. 

        Czytaj również: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 19 do 26 listopada 2021 roku

Premiera nastąpiła dziś, w środę 24 listopada 2021 roku, w godzinach porannych.  

Chłopiec zwany Gwiazdką - opinie o filmie

Film Chłopiec zwany Gwiazdką to produkcja z gatunku familijnego i świątecznego, która ma widzów wprowadzać w klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. 

            Czytaj również: Wieczny singiel – nowa świąteczna komedia romantyczna LGBT+ na Netflix

Tytuł może spodobać się także miłośnikom książek i przede wszystkim młodszym widzom, ku jakim produkcja owa jest skierowana. 

Chłopiec zwany Gwiazdką – książki

Film Chłopiec zwany Gwiazdką to produkcja powstała na podstawie na bazie popularnej książki dla dzieci, autorstwa Matta Haiga, o tytule Chłopiec zwany Gwiazdką.

Książkę "Chłopiec zwany Gwiazdką" (Wydawnictwo Zysk i S-ka) można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Chłopiec zwany Gwiazdką
Matt Haig2
Okładka książki - Chłopiec zwany Gwiazdką

Uwierz w niemożliwe! Oto prawdziwa historia Świętego Mikołaja. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które sądzą, że rzeczy niemożliwe nie istnieją, natychmiast...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy