"Chyłka-Kasacja": Zordon został wielkim bohaterem! Dotykają go jednak... Co wydarzy się w 3 i 4 odc serialu?

Data: 2020-09-15 14:43:51 Autor: tadas

Chyłka-Kasacja to polski serial stacji TVN, stanowiący adaptację powieści Remigiusza Mroza Kasacja, prezentujący kolejne losy słynnej adwokatki Joanny Chyłki. Co czeka fanów w odcinkach 3 i 4 odc Chyłka-Kasacja?

Obrazek w treści PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN

Chyłka-Kasacja to drugi sezon serialu o Joannie Chyłce, zmagającą się z najtrudniejszymi sprawami, których nie podjąłby się żaden innych adwokat.

Chyłka-Kasacja – opis 3 odc

Co wydarzy się w 3 odcinku Chyłka-Kasacja? Joanna Chyłka publicznie deklaruje, że zamierza wnieść kasację do Sądu Najwyższego w sprawie Juniora, co może się okazać ostatnią i jedyną szansą dla młodego. Kobieta chce w pełni z niej skorzystać, wpierw musząc zapewnić sobie powód dla którego możliwe będzie zgłoszenie tego typu wniosku, do czego potrzebny jest dokładny spis uzasadnienia wyroku.

Niestety proces ten trwa strasznie długo, a w dodatku cały czas rękę na pulsie stara się trzymać Siwowłosy. Podobnie sprawa ma się z Żelaznym, będącym obecnie zablokowanym ze względu na publiczną deklarację Chyłki.

Czytaj także: "Przysięga": Siostra Reyhan żyje! Co wydarzy się w 255 i 256 odc Przysięga?

Żelazny nie może pozwolić sobie na obniżenie rangi i reputacji kancelarii, nie zmienia to faktu, że w dalszym ciągu będzie się starał wpływać inne sfery oraz działania. Za plecami Joanny stara się powstrzymać kolejne rozprawy, jednocześnie organizuje spotkanie z Juniorem, aby skłonić go ku zmianie prawnika. Tym miałby być właśnie on sam.

Chyłce udaje się spostrzec, że jest obserwowana, o co w pierwszej chwili posądza o to właśnie Żelaznego.

Chyłka-Kasacja – gdzie obejrzeć 3 odc?

Gdzie można zobaczyć 3 odcinek Chyłka-Kasacja? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 15 września na antenie TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: "Chyłka-Kasacja' – co warto wiedzieć o serialu?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

Chyłka-Kasacja – opis 4 odc

Co stanie się w 4 odc Chyłka-Kasacja? Do Chyłki dzowni Zordon, który w alarmistyczny sposób informuje ją, że musi go zabrać natychmiast do szpitala. Na miejscu kobieta natrafia na lekarza Mikołaja Roske, przekazujący jej na OIOM-ie informacje o ranach poniesionych przez Kordiana.

Przerażać mogą informacje dotyczące dogłębnych obrażeń, które wskazują na obrażenia związane także z psychiką.

Czytaj także: "Leśniczówka": Pola pod presją wyznaje co się stało w Stanach Zjednoczonych! Co wydarzy się w 245 i 246 odc Leśniczówka?

Chłopak nie jest obecnie w pełni władz umysłowych i koniecznie musi przejść ogląd oraz konsultacje psychiatryczne. W pracy jest podziwiany i przez niemalże wszystkich zostaje uznany za bohatera. Żelazny ma jednak inne zdanie na ten temat, każący Chyłce dokonać zwolnienia młodzieńca. 

Prawniczka nie zgadza się na to, udają się w tej sprawie do McVaya. Harry początkowo zgadza się z Żelaznym, jednakże w ramach dobicia targów zgadza się na pozostawienie Kordiana w pracy. 

Chyłka-Kasacja – gdzie obejrzeć 4 odc?

Gdzie można zobaczyć 4 odcinek Chyłka-Kasacja? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 22 września na antenie TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: Nowa książka Remigiusza Mroza jeszcze we wrześniu – „Precedens”, czyli Chyłka 12!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

Chyłka-Kasacja – książka

Serial Chyłka-Kasacja powstał na podstawie powieści Remigiusza Mroza pt. Kasacja. Jest to pierwszy z całego cyklu o Joannie Chyłce, dzięki któremu autor zyskał wielką sławę i popularność.

Książkę Kasacja kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kasacja
Remigiusz Mróz30
Okładka książki - Kasacja

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Trzecia strona medalu
Dariusz Grochal
Trzecia strona medalu
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Pokaż wszystkie recenzje