"Leśniczówka": Pola pod presją wyznaje co się stało w Stanach Zjednoczonych! Co wydarzy się w 245 i 246 odc Leśniczówka?

Data: 2020-09-15 13:46:04 Autor: tadas

Leśniczówka to to polski serial rozpoczęty jeszcze w 2018 roku, oferujący widzom wyjątkowe połączenie ze sobą ludzkich, tajemniczych problemów w połączeniu z magicznym pięknem towarzyszącym. Co czeka fanów w odcinkach 245 i 246 odc Leśniczówka?

Obrazek w treści 

Leśniczówka to polski serial emitowany na antenie telewizyjnej "Jedynki" oferujący widzą wyjątkową opowieść w pięknych okolicznościach przyrody.

Leśniczówka – opis 245 odc

Co wydarzy się w 245 odcinku Leśniczówka? Krzysztof wręcz bezczelnie odpoczywa w biurze, a do jego drzwi próbuje się dobijać Robert, który pomimo starań nie jest w stanie przeprosić przyjaciela za jego zachowanie. Ten go zwyczajnie, ot tak zbywa. Sytuacja tak trwa do momentu, gdy oświadcza na głos, że jedzie na lotnisko po córkę.

Pola wita się z matką, która wraz z mężem nie chce jej stresować i pytać natychmiast o powodach nagłego przyjazdu i obecnej sytuacji. Dziewczyna sama się zgłasza w domu z chęcią opowiedzenia na wszystkie nurtujące mamę i tatę pytania. U Antoniego zjawia się Krystyna, chcąca przekazać rzeczy należące do Poli, przywiezione ze Stanów Zjednoczonych.

Czytaj także: "Przysięga": Siostra Reyhan żyje! Co wydarzy się w 255 i 256 odc Przysięga?

Kasia stara się zadomowić, ale ze wszystkich sił nie chce się spotkać z Polą. Zuzka chce pomóc i popracować na budowie, w związku z czym kobiety zdecydowały się zadzwonić do Krzysztofa. Rzut oka na skradziony telefon Anety wskazuje na to, że częstokrotnie toczono z niego rozmowy z sołtysem, wyciekają powiązania są kontakty z Dłubałą i Jasińskim, który... okazuje się być prezentem firmy ECTORI!

W Borowiku pojawiają się Edytka i Beatka, natychmiast atakujące recepcjonistkę. Po kilku chwilach na miejscu pojawia się także Artur, wspierający dziewczyny w ich działaniach. Sołtys dzwoni do Jasińskiego wspominając mu, że Aneta chce przynieść projekt. A Edward uspokaja Gałkę, po czym zapewnia, że zadzwoni do Dłubały.

Więcej informacji o serialu Leśniczówka.

Leśniczówka – gdzie obejrzeć 245 odc?

Gdzie można zobaczyć 245 odcinek Leśniczówka? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 15 września na antenie TVP 1 od godziny 20:30.

Czytaj także: Targi Książki w Białymstoku odwołane

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Leśniczówka – opis 246 odc

Co stanie się w 246 odc Leśniczówka? Podczas gry Pola i Zuzia grają w grę planszową do pokoju z ubraniami wchodzi Katarzyna, wsłuchująca się z rozmowę dziewczyn dotyczącą pracy pierwszej z nich na budowie. Kasia wtrąca się, jednakże debatę przerywa istotna wiadomość na telefon najstarszej z kobiet.

W późniejszym okresie Katarzyna chce otrzymać wyjaśnienia od Poli, jednakże ta ucieka od odpowiedzi od ojca... który także prosi o trego typy wyznanie. Mężczyzna wciąż nie wie co się zdarzyło w Stanach Zjednoczonych, jednakże wśród jej rzeczy odnajdują coś, co powoduje u nich panikę. Po powrocie dziewczyny toczy się rozmowa, w której Pola zeznaje w jakiej sytuacji się znalazła i co się zdarzyło.

Czytaj także: Zamówienia z Amazon.pl dotrą do klientów Pocztą Polską?

Softys przed szkołą poszukuje wnuka, jednakże w trakcie wpadają i przerywają mu działania Bartuś oraz następnie Edytka. W tym samym czasie w biurze Jasińskiego pojawia się Aneta, otrzymująca gratulacje od Edwarda, zapraszając ją na szampana. Softys wzywa taksówkę i rusza do Warszawy, gdzie zmierza na Dworzec Centralny, wcześniej zatrzymując się w biurze ECTORI.

Sekretarką z Fancois oraz Anetą świętuje, jednakże przekazując szefowi kopertę pozostawioną przez Gałka. Edward spostrzega, że rządzący nie podpisali zgody na założenie w Leśniczówce sortowni śmieci ECTORI. Edytka chce wyjechać do Borowika, jednakże Gałkowa chcą ją skłonić do Leśniczówki. 

Krawczyk sugeruje, że może znaleźć uchybienie w umowie wynajmu, jaki Beatka podpisała z Wigorowskim. Niespodziewanie przybywają SMS-y na telefony Artura i Edyty.

Leśniczówka – gdzie obejrzeć 246 odc?

Gdzie można zobaczyć 246 odcinek Leśniczówka? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w środę, 16 września na antenie TVP 1 od godziny 20:30.

Czytaj także: Książnica Płocka apeluje o noszenie maseczek. Filia na kwarantannie

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Leśniczówka – książka

Serial Leśniczówka opracowany został na bazie własnoręcznie opracowane scenariusza NIE powiązane z żadną opowieścią czy książką. W związku z tym, być może zainteresuje Was książka Leśniczówka, autorstwa Ewy Formelli.

Książkę Leśniczówka w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Zośka. Dopóki biło serce
Anna Stryjewska;
Zośka. Dopóki biło serce
Pokaż wszystkie recenzje