Leśniczówka – Bliskość przyrody to także bliskość uczuć i emocji...

Data: 2020-09-11 15:12:01 Autor: tadas

Leśniczówka" to polski serial w reżyserii Macieja Żaka, prezentujący losy bohaterów przenoszących się z miasta do tytułowej Leśniczówki, gdzie wbrew pozorom nie brakuje tajemnic oraz ludzkiego zgiełku i problemów dotykających gospodarzy oraz gości tego wyjątkowego miejsca jakże bliskiego naturze.  

Obrazek w treści 

"Leśniczówka" to polski serial kilku sezonowy, który od 2018 roku oferuje widzą wiele wyjątkowych zdarzeń dziejących się w okolicy czystego piękna i wyjątkowości polskiej przyrody. Tajemnice dotykające bohaterów będziemy odkrywać wraz z najmniejszymi detalami, kształtującymi się na niesamowite piękno w czystej postaci.

Co dokładnie wiadomo na temat serialu Leśniczówka?

Leśniczówka – opis, o czym jest serial?

Do tytułowej leśniczówki przybywa rodzina Katarzyny Ruszczyc, która zajmuje piękną posiadłość dotychczas wykorzystywaną przez dziadka Antoniego, zastrzelonego w niewyjaśniona okolicznościach. Tajemnice nie opuszczają tej przestrzeni jednocześnie otwierając przez widzami skomplikowany obraz miejscowości, niczym nie ustępującej sekretami gigantycznym metropoliom w Polsce i na świecie.    

Leśniczówka – wszystkie odcinki

Co warto wiedzieć na temat wszystkich odcinków tego serialu? Poszczególne epizody omawiamy w naszych specjalnych artykułach:

Sezon 1:

  • Odcinki 1 - 28

Sezon 2:

  • Odcinki 29 - 75

Sezon 3:

  • Odcinki 76 - 136

Sezon 4 (1. część):

  • Odcinki 137 - 239

Sezon 4 (2. część):

Leśniczówka – 5 sezon?

Jeżeli spojrzymy na to jak rozwijany jest serial Leśniczówka wydaje się być praktyczne pewne, że 5 sezon serialu powstanie, który na przestrzeni lat rozwija się naprawdę intensywne, mogąc się pochwalić rosnącą oglądalnością oraz rozsądnymi rozwiązaniami. Obecnie serial emitoawny jest w lepszym okresie antenowym i póki co doskonale bawi widzów, coraz chętniej spędzającymi czas z serią.

Leśniczówka – zwiastun

Polski serial dotychczas zmieniał swoją formę, rozszerzył się, poruszał wiele tematów oraz radował się coraz większym zainteresowaniem widzów, dzięki czemu jest on obecnie prezentowany w atrakcyjniejszych godzinach w lepszym paśmie.

Leśniczówka – ile odcinków? Gdzie zobaczyć?

Serial „Leśniczówka" obecnie liczy przeszło 240 odcinków, dzieląc się na 4 sezony, z czego ostatni, czwarty wciąż się nie zakończył. Seria w dalszym ciągu cieszy się wielkim zainteresowaniem. Odcinki obserwować możemy tradycyjnie w telewizji, w sieci poprzez vod.tvp.pl, z wcześniejszym dostępem do odcinków poprzez Strefę ABO.

Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć w piątek 11 września 2020 roku od godziny 20:30 za pośrednictwem anteny stacji TVP 1 oraz w internecie za darmo poprzez platformę vod.tvp.pl.

Leśniczówka – książka

Telenowela bazuje na autorskiej opowieści, starając się korzystać z realnych zdarzeń, pomysłów scenarzystów oraz znanych schematów, oferując widzą połączenie ludzkich problemów i magii związanej z wyjątkowością naturalnej przyrody..

Być może jednak zainteresuje Was książka Leśniczówka, autorstwa Ewy Formelli.

Książkę Leśniczówka w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Zośka. Dopóki biło serce
Anna Stryjewska;
Zośka. Dopóki biło serce
Pokaż wszystkie recenzje