"Leśniczówka": Pola wpadła w kłopoty finansowe! Co wydarzy się w 246 i 247 odc Leśniczówka?

Data: 2020-09-16 12:41:35 Autor: tadas

Leśniczówka to to polski serial rozpoczęty jeszcze w 2018 roku, oferujący widzom wyjątkowe połączenie ze sobą ludzkich, tajemniczych problemów w połączeniu z magicznym pięknem towarzyszącym. Co czeka fanów w odcinkach 246 i 247 odc Leśniczówka?

Obrazek w treści 

Leśniczówka to polski serial emitowany na antenie telewizyjnej "Jedynki" oferujący widzą wyjątkową opowieść w pięknych okolicznościach przyrody.

Leśniczówka – opis 246 odc

Co wydarzy się w 246 odcinku Leśniczówka? Pola i Zuzia spędzają czas na graniu w grę planszową, na miejscu pojawia się także Katarzyna, wsłuchująca się z rozmowę dziewczyn dotyczącą pracy pierwszej z nich na budowie oraz zajmująca się wykonanym praniem. Nagle Kasia wtrąca się, jednakże debatę przerywa istotna wiadomość na telefon najstarszej z nich.

Później Katarzyna chce otrzymać wyjaśnienia od Poli, jednakże ta ucieka do ojca... który także prosi o tego typy wyznanie! Rodzice wciąż nie wiedzą co się zdarzyło w Stanach Zjednoczonych, jednakże wśród jej rzeczy mężczyzna odnajduje coś, co powoduje u niego panikę. Po powrocie dziewczyny toczy się rozmowa z obojgiem rodziców, w trakcie której Pola zeznaje w jakiej sytuacji się znalazła i co się zdarzyło.

Czytaj także: "Przysięga": Siostra Reyhan żyje! Co wydarzy się w 255 i 256 odc Przysięga?

Softys przed budynkiem szkoły poszukuje wnuka, jednakże w trakcie wpadają i przerywają mu działania, Bartuś a następnie Edytka. W tym samym czasie w biurze Jasińskiego pojawia się Aneta, otrzymująca gratulacje od Edwarda, zapraszając ją na szampana. Softys wzywa taksówkę i wyrusza do Warszawy, gdzie zmierzając na Dworzec Centralny, wcześniej zatrzymuje się w biurze ECTORI.

Sekretarka z Fancois oraz Anetą świętuje, przy okazji przekazując szefowi kopertę pozostawioną przez Gałka. Edward spostrzega, że rządzący nie podpisali zgody na założenie w Leśniczówce sortowni śmieci ECTORI. Edytka chce wyjechać do Borowika, jednakże Gałkowa chcą ją skłonić do Leśniczówki. 

Krawczyk sugeruje, że może znaleźć uchybienie w umowie wynajmu, pomiędzy Beatką a Wigorowskim. Niespodziewanie przybywają SMS-y na telefony Artura i Edyty, zwiastującej istotne zdarzenie....

Więcej informacji o serialu Leśniczówka.

Leśniczówka – gdzie obejrzeć 246 odc?

Gdzie można zobaczyć 246 odcinek Leśniczówka? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w środę, 16 września na antenie TVP 1 od godziny 20:30.

Czytaj także: Wyprawka czytelnicza – jak dostać ją za darmo?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Leśniczówka – opis 247 odc

Co stanie się w 247 odc Leśniczówka? Rano Czesława w kuchni spotyka Pati, która przygotowuje się do odwiedzin mamy do szpitalu mamy, jednakże Ździebłowska przekonuje ją, że nie jest to najlepszy pomysł dla chorej kobiety. Po tym, zdarzeniu przeprowadza rozmowę z Magdą. Ta zagląda do Jacka, próbując jeszcze raz go nakłonić do rozmowy na temat Natalii.

Ten się nie zgadza, choć w zamian proponuje odwiedzić w szpitalu, gdzie skłaniają córkę Tadeusza do wyznań. Na miejscu obecna jest Natalia, a Jacek po całym wyjeździe mocno się przestraszył co się może zdarzyć w przyszłości. Wszyscy z Ździebłowską, Mondrasiukiem oraz Magą toczą rozmowę z kuchni.

Czytaj także: Znów uwierzyć w miłość. „Prosto w serce" Jolanty Kosowskiej

Właśnie tam pada propozycja, aby Jacek z Pati pojechał do stadniny, gdzie może porozmawiać z bliskim. Mężczyzna zeznaje, że ma glejaka mózgu, co powoduje, że Tadeusz wpada w załamanie. Wigoroski wstaje tymczasem pod ogniem pytań odnośnie Karcza. Przesłuchanie dotknie także Bogdana, natomiast Komendant i Wigorowski stoczą sprzeczkę z Jackiem.

Niebawem pojawia się Grzymowski, a młodego Karcza wygania Nowacki. Na miejscu panuje chaos, co odczuwa odsunięty także Teodor. Janusz spotyka się w końcu z ojcem, dziękując mu za zachowanie tajemnicy. Krzysztof sumuje pożyczki Poli, poszukując zewnętrznych metod ich spłacenia, a tuż za jego plecami Hania dyskutuje z Jerzym na temat narzucania dzieciom własnej woli.

Leśniczówka – gdzie obejrzeć 247 odc?

Gdzie można zobaczyć 247 odcinek Leśniczówka? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 17 września na antenie TVP 1 od godziny 20:30.

Czytaj także: Książnica Płocka apeluje o noszenie maseczek. Filia na kwarantannie

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Leśniczówka – książka

Serial Leśniczówka opracowany został na bazie własnoręcznie opracowane scenariusza NIE powiązane z żadną opowieścią czy książką. W związku z tym, być może zainteresuje Was książka Leśniczówka, autorstwa Ewy Formelli.

Książkę Leśniczówka w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Trzecia strona medalu
Dariusz Grochal
Trzecia strona medalu
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Pokaż wszystkie recenzje