"Leśniczówka": Pola wpadła w kłopoty finansowe! Co wydarzy się w 246 i 247 odc Leśniczówka?

Data: 2020-09-16 12:41:35 | Ten artykuł przeczytasz w 6 min. Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Leśniczówka to to polski serial rozpoczęty jeszcze w 2018 roku, oferujący widzom wyjątkowe połączenie ze sobą ludzkich, tajemniczych problemów w połączeniu z magicznym pięknem towarzyszącym. Co czeka fanów w odcinkach 246 i 247 odc Leśniczówka?

Obrazek w treści "Leśniczówka": Pola wpadła w kłopoty finansowe! Co wydarzy się w 246 i 247 odc Leśniczówka? [jpg] 

Leśniczówka to polski serial emitowany na antenie telewizyjnej "Jedynki" oferujący widzą wyjątkową opowieść w pięknych okolicznościach przyrody.

Leśniczówka – opis 246 odc

Co wydarzy się w 246 odcinku Leśniczówka? Pola i Zuzia spędzają czas na graniu w grę planszową, na miejscu pojawia się także Katarzyna, wsłuchująca się z rozmowę dziewczyn dotyczącą pracy pierwszej z nich na budowie oraz zajmująca się wykonanym praniem. Nagle Kasia wtrąca się, jednakże debatę przerywa istotna wiadomość na telefon najstarszej z nich.

Później Katarzyna chce otrzymać wyjaśnienia od Poli, jednakże ta ucieka do ojca... który także prosi o tego typy wyznanie! Rodzice wciąż nie wiedzą co się zdarzyło w Stanach Zjednoczonych, jednakże wśród jej rzeczy mężczyzna odnajduje coś, co powoduje u niego panikę. Po powrocie dziewczyny toczy się rozmowa z obojgiem rodziców, w trakcie której Pola zeznaje w jakiej sytuacji się znalazła i co się zdarzyło.

Czytaj także: "Przysięga": Siostra Reyhan żyje! Co wydarzy się w 255 i 256 odc Przysięga?

Softys przed budynkiem szkoły poszukuje wnuka, jednakże w trakcie wpadają i przerywają mu działania, Bartuś a następnie Edytka. W tym samym czasie w biurze Jasińskiego pojawia się Aneta, otrzymująca gratulacje od Edwarda, zapraszając ją na szampana. Softys wzywa taksówkę i wyrusza do Warszawy, gdzie zmierzając na Dworzec Centralny, wcześniej zatrzymuje się w biurze ECTORI.

Sekretarka z Fancois oraz Anetą świętuje, przy okazji przekazując szefowi kopertę pozostawioną przez Gałka. Edward spostrzega, że rządzący nie podpisali zgody na założenie w Leśniczówce sortowni śmieci ECTORI. Edytka chce wyjechać do Borowika, jednakże Gałkowa chcą ją skłonić do Leśniczówki. 

Krawczyk sugeruje, że może znaleźć uchybienie w umowie wynajmu, pomiędzy Beatką a Wigorowskim. Niespodziewanie przybywają SMS-y na telefony Artura i Edyty, zwiastującej istotne zdarzenie....

Więcej informacji o serialu Leśniczówka.

Leśniczówka – gdzie obejrzeć 246 odc?

Gdzie można zobaczyć 246 odcinek Leśniczówka? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w środę, 16 września na antenie TVP 1 od godziny 20:30.

Czytaj także: Wyprawka czytelnicza – jak dostać ją za darmo?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Leśniczówka – opis 247 odc

Co stanie się w 247 odc Leśniczówka? Rano Czesława w kuchni spotyka Pati, która przygotowuje się do odwiedzin mamy do szpitalu mamy, jednakże Ździebłowska przekonuje ją, że nie jest to najlepszy pomysł dla chorej kobiety. Po tym, zdarzeniu przeprowadza rozmowę z Magdą. Ta zagląda do Jacka, próbując jeszcze raz go nakłonić do rozmowy na temat Natalii.

Ten się nie zgadza, choć w zamian proponuje odwiedzić w szpitalu, gdzie skłaniają córkę Tadeusza do wyznań. Na miejscu obecna jest Natalia, a Jacek po całym wyjeździe mocno się przestraszył co się może zdarzyć w przyszłości. Wszyscy z Ździebłowską, Mondrasiukiem oraz Magą toczą rozmowę z kuchni.

Czytaj także: Znów uwierzyć w miłość. „Prosto w serce" Jolanty Kosowskiej

Właśnie tam pada propozycja, aby Jacek z Pati pojechał do stadniny, gdzie może porozmawiać z bliskim. Mężczyzna zeznaje, że ma glejaka mózgu, co powoduje, że Tadeusz wpada w załamanie. Wigoroski wstaje tymczasem pod ogniem pytań odnośnie Karcza. Przesłuchanie dotknie także Bogdana, natomiast Komendant i Wigorowski stoczą sprzeczkę z Jackiem.

Niebawem pojawia się Grzymowski, a młodego Karcza wygania Nowacki. Na miejscu panuje chaos, co odczuwa odsunięty także Teodor. Janusz spotyka się w końcu z ojcem, dziękując mu za zachowanie tajemnicy. Krzysztof sumuje pożyczki Poli, poszukując zewnętrznych metod ich spłacenia, a tuż za jego plecami Hania dyskutuje z Jerzym na temat narzucania dzieciom własnej woli.

Leśniczówka – gdzie obejrzeć 247 odc?

Gdzie można zobaczyć 247 odcinek Leśniczówka? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 17 września na antenie TVP 1 od godziny 20:30.

Czytaj także: Książnica Płocka apeluje o noszenie maseczek. Filia na kwarantannie

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Leśniczówka – książka

Serial Leśniczówka opracowany został na bazie własnoręcznie opracowane scenariusza NIE powiązane z żadną opowieścią czy książką. W związku z tym, być może zainteresuje Was książka Leśniczówka, autorstwa Ewy Formelli.

Książkę Leśniczówka w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje