"Leśniczówka": Policja i prokuratura rozpoczynają interwencje! Co wydarzy się w 243 i 244 odc Leśniczówka?

Data: 2020-09-11 16:00:21 Autor: tadas

Leśniczówka to to polski serial rozpoczęty jeszcze w 2018 roku, oferujący widzom wyjątkowe połączenie ze sobą ludzkich, tajemniczych problemów w połączeniu z magicznym pięknem towarzyszącym. Co czeka fanów w odcinkach 243 i 244 odc Leśniczówka?

Obrazek w treści 

Leśniczówka to polski serial emitowany na antenie telewizyjnej "Jedynki" oferujący widzą wyjątkową opowieść w pięknych okolicznościach przyrody.

Leśniczówka – opis 243 odc

Co wydarzy się w 243 odcinku Leśniczówka? Natalia oraz Jacek w mieszaniu Tomka prowadzą poważną rozmowę dotyczącą nieoperacyjnego guza mózgu kobiety. Po dialogu pojechała spotkać się z Magdą, ostatecznie decydując się także na wieczorną powtórkę. Równolegle Tadeusz dzieli się swoimi obawami dotyczącymi problemów z zachowaniem córki oraz jej spostrzeżeniami dotyczącymi Natalii.

Ostatecznie wszyscy czekają spotykają się u Magdy. Katarzyna i Wojtek prowadzą w rozmowę, przerwaną przez zajęcia. 

Czytaj także: "Przysięga": Erhan złamał swoje zapewnienia i.... Co wydarzy się w 253 i 254 odc Przysięga?

SMS od Poli znacząco wpływa na stan Kasi, która natychmiast przeprowadza telefon do Krzysztofa. W gabinecie Konrada pojawia się Beata, informującą go o wyjeździe Anety, wobec której toczy się sprawa związana z możliwą korupcją. Artur przed wyjściem otrzymuje telefon od Gromniaka, a Kurek opiekuje się na miejsce, gdzie pilnuje miejsca ze skażoną substancją na zlecenie Karcza.

Więcej informacji o serialu Leśniczówka.

Leśniczówka – gdzie obejrzeć 243 odc?

Gdzie można zobaczyć 243 odcinek Leśniczówka? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w piątek, 11 września na antenie TVP 1 od godziny 20:30.

Czytaj także: After 3 – co wiadomo na temat kontynuacji serii?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Leśniczówka – opis 244 odc

Co stanie się w 244 odc Leśniczówka? Atak epilepsji dotknął Natalię, która natychmiast trafiła do szpitala, a na wieści przez całą noc czekają Czesława oraz Tadeusz. Jej stan na szczęście jest stabilny, ale nie można przeprowadzić z nią bezpośredniej rozmowy. Po czasie odwiedza ją Jacek, wraz z laurką przygotowaną przez jej córkę.

Mondrasiuk dba o Magdę, a Natalia z czasem odrzuca Czesławę oraz Tadeusza, natomiast prosi o zorganizowanie dla niej spotkania z Dagmarą.

Czytaj także: Prawie 200 księgarń zamkniętych w czasie pandemii

Kurek wpada w przerażenie na widok samochodu oraz osoby z nie wychodzącego. Tymczasem w Warszawie Dłubała przekazuje Wieśkowi i Anecie pieniądze oraz zdjęcia z dowodami na powiązanie Kurka i beczek Karcza. Beata wpada do Krawczyka, aby poznać tajemnicę zaginionych informacji ze strony gminy.

Policja wpada do gry, spoglądając na spotkanie podejrzanego z osobą przypominającą prokuratora. W szpitalu pojawiają się tajemniczy dziennikarze oraz Janusz, których pielęgniarka nie jest w stanie powstrzymać. Nowicki wspomina Kowalskiemu i Wigorowskiemu o tym, że nadciąga do nich prokurator z oskarżeniami.

Leśniczówka – gdzie obejrzeć 244 odc?

Gdzie można zobaczyć 244 odcinek Leśniczówka? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 14 września na antenie TVP 1 od godziny 20:30.

Czytaj także: Czerwona królowa – Oto Zoya Kolesnikova, znana także jako Sowiecka Sophia Loren!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Leśniczówka – książka

Serial Leśniczówka opracowany został na bazie własnoręcznie opracowane scenariusza NIE powiązane z żadną opowieścią czy książką. W związku z tym, być może zainteresuje Was książka Leśniczówka, autorstwa Ewy Formelli.

Książkę Leśniczówka w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Zośka. Dopóki biło serce
Anna Stryjewska;
Zośka. Dopóki biło serce
Pokaż wszystkie recenzje