"Leśniczówka": Co zdradzi Pola po przyjeździe? Co wydarzy się w 244 i 245 odc Leśniczówka?

Data: 2020-09-14 14:47:48 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Leśniczówka to to polski serial rozpoczęty jeszcze w 2018 roku, oferujący widzom wyjątkowe połączenie ze sobą ludzkich, tajemniczych problemów w połączeniu z magicznym pięknem towarzyszącym. Co czeka fanów w odcinkach 244 i 245 odc Leśniczówka?

Obrazek w treści 

Leśniczówka to polski serial emitowany na antenie telewizyjnej "Jedynki" oferujący widzą wyjątkową opowieść w pięknych okolicznościach przyrody.

Leśniczówka – opis 244 odc

Co wydarzy się w 244 odcinku Leśniczówka? Atak epilepsji dotknął Natalię, przez co kobieta została natychmiast wysłana do szpital. Na dobre wieści oczekują Czesława oraz Tadeusz. Jej stan na szczęście jest stabilny, choć w dalszym ciągu nie można przeprowadzić z nią bezpośredniej rozmowy. Po czasie odwiedza ją Jacek, który przyniósł wyjątkowy prezent w postaci laurki przygotowanej przez jej córeczkę.

Mondrasiuk objął opieka Magdę, a Natalia z czasem odrzuca Czesławę oraz Tadeusza, natomiast prosi o zorganizowanie dla niej spotkania z Dagmarą.

Czytaj także: "Przysięga": Erhan opowiada o swojej miłości.... Co wydarzy się w 254 i 255 odc Przysięga?

Kurek wpada w przerażenie na widok samochodu oraz osoby z niego wychodzącego. W stolicy Dłubała przekazuje Wieśkowi i Anecie pieniądze i zdjęcia z dowodami na powiązanie Kurka oraz beczek Karcza. Beata wpada do Krawczyka, aby poznać tajemnicę zaginionych informacji ze strony gminy.

Policja wpada do gry, spoglądając na spotkanie podejrzanego z osobą przypominającą prokuratora. W szpitalu pojawiają się tajemniczy dziennikarze oraz Janusz, których pielęgniarka nie jest w stanie powstrzymać. Nowicki sygnalizuje Kowalskiemu i Wigorowskiemu że nadciąga do nich prokurator z przygotowanymi oskarżeniami.

Więcej informacji o serialu Leśniczówka.

Leśniczówka – gdzie obejrzeć 244 odc?

Gdzie można zobaczyć 244 odcinek Leśniczówka? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 14 września na antenie TVP 1 od godziny 20:30.

Czytaj także: Apokalipsa jest jedynie tłem, dającym możliwość wydobycia z człowieka pierwotnych instynktów. „Pokolenie Z" Oskara Fuchsa

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Leśniczówka – opis 245 odc

Co stanie się w 245 odc Leśniczówka? Krzysztof w biurze odpoczywa, natomiast Robert pomimo starań nie jest w stanie przeprosić przyjaciela za jego zachowanie, jednak ten go zwyczajnie zbywa i odsyła. Sytuacja ta trwa ta do momentu, gdy oświadcza, że jedzie na lotnisko po córkę..

Pola wita się z matką, jednakże jej rodzice nie chcą jej stresować i pytać natyhmiast o powodach i sytuacji. Dziewczyna w domu sama się zgłasza, przekazując informacje o minionych wydarzeniach, pozostając otwartą na pytania. W domu Antoniego zjawia się Krystyna, przekazująca rzeczy Poli ze Stanów.

Czytaj także: Zamówienia z Amazon.pl dotrą do klientów Pocztą Polską?

Kasia stara się zadomowić, nie chcąc jednak się spotkać z Polą. Zuzka chce pomóc na budowie, w wyniku czego kobiety zadzwoniły do Krzysztofa. Rzut oka na skradziony telefon Anety wskazuje na to, że częstokrotnie toczono rozmowy z sołtysem, powiązane są kontakty z Dłubałą i Jasińskim, który... okazuje się być prezentem ECTORI!

W Borowiku pojawiają się Edytka i Beatka, które chce atakują recepcjonistkę, a po kilku chwilach na miejscu pojawia się także Artur. Sołtys dzwoni do Jasińskiego wspominając mu, że Aneta chce przynieść projekt. Edward uspokaja Gałkę, po czym zapewnia, że zadzwoni do Dłubały.

Leśniczówka – gdzie obejrzeć 245 odc?

Gdzie można zobaczyć 245 odcinek Leśniczówka? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 15 września na antenie TVP 1 od godziny 20:30.

Czytaj także: Czerwona królowa – Oto Zoya Kolesnikova, znana także jako Sowiecka Sophia Loren!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Leśniczówka – książka

Serial Leśniczówka opracowany został na bazie własnoręcznie opracowane scenariusza NIE powiązane z żadną opowieścią czy książką. W związku z tym, być może zainteresuje Was książka Leśniczówka, autorstwa Ewy Formelli.

Książkę Leśniczówka w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.