"Przysięga": Erhan opowiada o swojej miłości.... Co wydarzy się w 254 i 255 odc Przysięga?

Data: 2020-09-14 12:59:48 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Przysięga to niezwykle popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki". Co czeka fanów w odcinkach 254 i 255 odc Przysięga?

Obrazek w treści fot. materiały TVP

Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi!

Przysięga – opis 254 odc

Co wydarzy się w 254 odcinku Przysięga? Emir rozmawia z kobietą, która wydaje się mu być siostrą Reyhan, ale ta... zwyczajnie bierze go za wariata i ze wszystkich sił pozbyć się go, nie słuchając co ma do powiedzenia. Erhan zdecydował się zajrzeć do Kemala oraz Narin na kolację.

Kobieta niezmiernie się wścieka, nie wiedząc jak się powinna się obecnie zachować i jak wyjść z tej krępującej sytuacji.

Czytaj także: Te biblioteki są magiczne! Między regałami znajdują się… drzewa!

Co gorsza dla niej, zarówno Shriye jak i Oya są zachwycone tę decyzją. Sefer postanowiła przekazać Emirowi co uczyniła Nigar, a ten po rozmowie z Reyhan zdecydował się jej oddać wolną wolę w podjęciu określonego decyzji.

Przysięga – gdzie obejrzeć 254 odc?

Gdzie można zobaczyć 254 odcinek Przysięga? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 14 września na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Ludzie i bogowie – To będzie nowy, historyczny hit anteny Telewizji Polskiej?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 255 odc

Co stanie się w 255 odc Przysięga? Erhan podczas wizyty w domu Kemala postanowił odciągnąć Narin, aby osobiście przeprowadzić z nią rozmowę z dala od uwagi innych.

Reyhan przekazuje z powrotem Cavidan jej zaginiony, drogocenny pierścionek.

Czytaj także: Tanio Czytam: Promocje w księgarniach 14-20.09.2020

Emir nalega na żonę, aby ta opowiedziała mu o swojej własnej siostrze. Reyhan zaprezentowała zdjęcie malutkiej Gulsum. Reyhan przekazuje opowieść o swojej miłości z Azerbejdżanu Kamelowi i Oyi.

Reyhan dowiaduje się o odkryciu Emira, jednocześnie nie mogąc wyjść ze zdumienia.

Przysięga – gdzie obejrzeć 255 odc?

Gdzie można zobaczyć 255 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 15 września na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Czerwona królowa – Oto Zoya Kolesnikova, znana także jako Sowiecka Sophia Loren!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został na bazie powszechnych losów obywateli Turcji, ujmując je w wyjątkową formułę telenoweli ze swoją naturalną lekkością oraz pomysłami na poszczególne rozwiązania.

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.