Córka innej matki – opowieść o nietypowej rodzinie

Data: 2021-01-20 11:45:58 Autor: Piotr Piekarski

Córka innej matki to najnowszy serial Netflixa, który w styczniu ma swoją premierę na platformie Netflix. Co warto o nim wiedzieć? 

Obrazek w treściLAURA MAY/NETFLIX

Córka innej matki to nowa produkcja oryginalna od Netflixa. Nowy komediodramat zachowany jest w gorących klimatach południa. Co jeszcze trzeba wiedzieć przed zobaczeniem pierwszego odcinka? 

Córka innej matki – opis

O czym jest serial Córka innej matki? Produkcja przedstawia losy dwójki kobiet, które w tym samym czasie rodzą swoje córki w jednym szpitalu. Zmęczone porodami Ana i Marina mają nadzieję, że szpitalna opieka zaopiekuje się ich maleństwami. 

Czytaj także: Polska komedia romantyczna jak z Hollywood? Netflix prezentuje "Miłość do kwadratu"

Po pewnym czasie okazuje się jednak, ż w szpitalu doszło do pewnego błędu i… pomylono córeczki z matkami. Kiedy kobiety się o tym dowiadują, postanawiają stworzyć jedną, wielką nietypową rodzinę. Jednak… co z tego wyniknie? 

Córka innej matki – kiedy premiera?

Najnowsza produkcja oryginalna od Netflixa to serial, który przygotowany był przez giganta streamingowe przez ostatnie miesiące. Po etapie prac na planie oraz post-produkcji, Netflix ostatecznie ogłosił datę premiery nowego serialu. 

Czytaj także: "Hotel Vidago Palace" – nowość TVP, która zastąpi "Królową piękności"

Produkcja Córka innej matki pojawiła się na platformie Netflix w środę, 20 stycznia 2020 r. o godz. 9:00. O tej porze na Netflixie zostały udostępnione wszystkie odcinki serialu.

Córka innej matki – ile odcinków? 

Najnowszy serial Netflixa – Córka innej matki – to mini-produkcja, która liczy zaledwie kilka odcinków. Komediowa produkcja liczy łącznie 9 odcinków. Każdy z nich trwa około 40 minut. 

Córka innej matki – 2 sezon 

Na ten moment nie wiadomo, czy powstanie 2 sezon serialu Córka innej matki. Nowa produkcja od Netflixa jest serialem oryginalnym, co oznacza, że kontynuacja produkcji zależy od zainteresowania serialem przez widzów. 

Czytaj także: "Hotel Vidago Palace": Pedro odzyska miłość Carloty! Co wydarzy się w 2 i 3 odc Hotel Vidago Palace?

Dodatkowo warto wiedzieć, że część mini-seriali zawsze kończy się na jednym sezonie i nie planuje się kontynuowania ich – nawet przy dobrych wynikach oglądalności. 

Córka innej matki – książki

Serial Córka innej matki powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje żadna książka bezpośrednio powiązana z tym serialem. Zamiast tego polecić możemy Wam inną komedię – powieść Helen Fielding Bridget Jones. Dziecko, która jest najnowszym tomem przygód brytyjskiej singielki Bridget. Tym razem dziennikarka zachodzi w ciążę, jednak nie ma pewności… kto jest ojcem jej dziecka – bogaty twórca aplikacji randkowej Jack, czy niespełniona miłość jej życia Mark Darcy.

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.